Doprava tovaru

Obchod Notebooky-DELL.sk ponúka nasledovné spôsoby dopravy tovaru:

Doprava kuriérom UPS pri platbe na bankový účet vopred - Po prijatí platby za tovar, Vám odosielame tovar kuriérskou spoločnosťou UPS za cenu 3,00 € s DPH. UPS štandardne doručuje balíky nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Doprava kuriérom UPS s platbou prostredníctvom on-line platobnej brány FONDY - Tovar zaplatíte platobnou kartou alebo zrýchleným bankovým prevodom cez platobnú bránu FONDY.
Cena za tento spôsob dopravy/platby je 3,00 € s DPH

Doprava kuriérom UPS s platbou pri preberaní tovaru (dobierka) - Tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi UPS pri preberaní. Cena za tento spôsob dopravy/platby je 5,00 € s DPH.

Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť balenia tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, nepreberajte zásielku a ihneď kontaktujte dodávateľa.

Obchod Notebooky-DELL.sk si vyhradzuje právo na zmenu dopravnej spoločnosti, vzhľadom k povahe a charakteru tovaru.

Platba za tovar

V obchode Notebooky-DELL.sk je možné využiť tieto spôsoby platby za tovar alebo služby:

- Platba pri prevzatí tovaru od kuriéra - DOBIERKA

- Prevodom/vkladom na bank. účet vopred č.u.: 
IBAN: SK24 0200 0000 0017 8759 8353
SWIFT CODE: SUBA SK BX

- Platba prostredníctvom on-line platobnej brány FONDY - umožňuje platbu kartou alebo zrýchleným bank. prevodom

- Hotovosť - pri osobnom preberaní (po telefonickej dohode)

Dokladom o platbe bankovým prevodom môže byť výpis z účtu kupujúceho alebo potvrdenka o transakcii. V prípade, že predávajúci akceptuje bankou potvrdený príkaz k úhrade, zodpovedá kupujúci za to, že príkaz bol vystavený s termínom splatnosti ihneď a na účte je dostatok financných prostriedkov k okamžitému uskutočneniu platby. Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú dalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Dodacie lehoty

Priemerná doba expedície nášho tovaru sa pohybuje v rozmedzí 1 - 2 dni pri notebookoch, v závislosti od toho či Vami objednaný tovar je dostupný na sklade. Po vytvorení objednávky zákazníka vždy kontaktujeme a upresníme dátum dodania.
K expedičnej dobe treba ešte pripočítať čas potrebný na doručenie zásielky na Vašu adresu (UPS doručuje do 24 hodín).

Zasielanie tovaru do Českej republiky a zahraničia

Tovar je do zahraničia zasielaný výhradne Slovenskou Poštou. Dobierky do zahraničia nerealizujeme. Tovar zasielame iba pokiaľ bola uskutočnená úhrada (platba) náš účet, alebo adresu. Ceny za tovar pre zákazníkov z Českej republiky sú prepočítavané aktuálnym kurzom NBS.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania