Doprava tovaru

Obchod Notebooky-DELL.sk ponúka nasledovné spôsoby dopravy tovaru:

Doprava kuriérom UPS pri platbe na bankový účet vopred - Po prijatí platby za tovar, Vám odosielame tovar kuriérskou spoločnosťou UPS za cenu 3,00 € s DPH. UPS štandardne doručuje balíky nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Doprava kuriérom UPS s platbou prostredníctvom on-line platobnej brány FONDY - Tovar zaplatíte platobnou kartou alebo zrýchleným bankovým prevodom cez platobnú bránu FONDY.
Cena za tento spôsob dopravy/platby je 3,00 € s DPH

Doprava kuriérom UPS s platbou pri preberaní tovaru (dobierka) - Tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi UPS pri preberaní. Cena za tento spôsob dopravy/platby je 5,00 € s DPH.

Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť balenia tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, nepreberajte zásielku a ihneď kontaktujte dodávateľa.

Obchod Notebooky-DELL.sk si vyhradzuje právo na zmenu dopravnej spoločnosti, vzhľadom k povahe a charakteru tovaru.

Platba za tovar

V obchode Notebooky-DELL.sk je možné využiť tieto spôsoby platby za tovar alebo služby:

- Platba pri prevzatí tovaru od kuriéra - DOBIERKA

- Prevodom/vkladom na bank. účet vopred č.u.: 
IBAN: SK24 0200 0000 0017 8759 8353
SWIFT CODE: SUBA SK BX

- Platba prostredníctvom on-line platobnej brány FONDY - umožňuje platbu kartou alebo zrýchleným bank. prevodom

- Hotovosť - pri osobnom preberaní (po telefonickej dohode)

Dokladom o platbe bankovým prevodom môže byť výpis z účtu kupujúceho alebo potvrdenka o transakcii. V prípade, že predávajúci akceptuje bankou potvrdený príkaz k úhrade, zodpovedá kupujúci za to, že príkaz bol vystavený s termínom splatnosti ihneď a na účte je dostatok financných prostriedkov k okamžitému uskutočneniu platby. Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú dalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Dodacie lehoty

Priemerná doba expedície nášho tovaru sa pohybuje v rozmedzí 1 - 2 dni pri notebookoch, v závislosti od toho či Vami objednaný tovar je dostupný na sklade. Po vytvorení objednávky zákazníka vždy kontaktujeme a upresníme dátum dodania.
K expedičnej dobe treba ešte pripočítať čas potrebný na doručenie zásielky na Vašu adresu (UPS doručuje do 24 hodín).

Zasielanie tovaru do Českej republiky a zahraničia

Tovar je do zahraničia zasielaný výhradne Slovenskou Poštou. Dobierky do zahraničia nerealizujeme. Tovar zasielame iba pokiaľ bola uskutočnená úhrada (platba) náš účet, alebo adresu. Ceny za tovar pre zákazníkov z Českej republiky sú prepočítavané aktuálnym kurzom NBS.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.