TABLETY

TABLETY

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Tablety DELL Venue. Profesionálne tablety určené na prácu ale aj na zábavu.

Tablety DELL Vám zabezpečia mobilitu bez obmedzenia výkonu. Sú to dokonalé nástroje pre aktívnych ľudí. DELL Tablety sa vyznačujú vysokým výkonom, krásnym dizajnom a dlhou životnosťou. Spotrebitelia tiež ocenia vysokú funkčnosť. DELL tablety ponúkajú veľké výdrž batérie ...

Tablety DELL Venue. Profesionálne tablety určené na prácu ale aj na zábavu.

Tablety DELL Vám zabezpečia mobilitu bez obmedzenia výkonu. Sú to dokonalé nástroje pre aktívnych ľudí. DELL Tablety sa vyznačujú vysokým výkonom, krásnym dizajnom a dlhou životnosťou. Spotrebitelia tiež ocenia vysokú funkčnosť. DELL tablety ponúkajú veľké výdrž batérie na jedno nabitie. Vyznačujú sa predovšetkým svojou kompatibilitou v prostredí Microsoft, najvyšší výkon a bezpečnostné funkcie, ako je TPM, šifrovanie BitLocker, Dell Data Protection a Kensington slot. Tablety DELL umožňujú plynulú prevádzku za všetkých podmienok. Písanie poznámok nikdy nebolo také rýchle a príjemné. Použitá dotyková obrazovka umožňuje použitie tabletu s gestami, a vysoké rozlíšenie displeja zvyšuje pohodlie pri práci a prezeraní fotografií a videa.

Menej
Viac
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.