Inspiron 17 7000

Inspiron 17 7000

Inspiron 17 7000

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Výkon stolového počítača v elegantnom a prepracovanom dizajne z hliníku s diamantom skosenými hranami. Je ľahký a skvele sa drží. Procesory Intel Core 5. generácie poskytujú výkon dostatočný aj na najnáročnejšie aplikácie. Veľká 17,3-palcová obrazovka a vstavaný prehrávač diskov CD a DVD vám poskytnú nezabudnuteľné multimediálne zážitky. Úžasný ...

Výkon stolového počítača v elegantnom a prepracovanom dizajne z hliníku s diamantom skosenými hranami. Je ľahký a skvele sa drží. Procesory Intel Core 5. generácie poskytujú výkon dostatočný aj na najnáročnejšie aplikácie. Veľká 17,3-palcová obrazovka a vstavaný prehrávač diskov CD a DVD vám poskytnú nezabudnuteľné multimediálne zážitky. Úžasný dojem z notebooku dopĺňa sklo Corning Gorilla NBT na volitelnom bezrámovom dotykovom displeji. 

Notebook DELL Inspiron 17 série 7000

DLHÁ VÝDRŽ NA BATÉRIU

Pracujte aj na cestách. S výdržou batérie až 6 hodín toho zvládnete viac, než doteraz. Idete na ďalšiu pracovnú schôdzku a čaká Vás prezentácia produktu? S dlhšou výdržou si nebudete musieť pýtať prístup k zásuvke a môžete sa naplno venovať svojej práci.

INTEGROVANÁ DVD MECHANIKA

V notebooku nechýba ani DVD mechanika, takže sledovanie filmov alebo napaľovanie CD je jednoduché a neprekáža externá mechanika.

Inspiron 17 7000 dizajn

PODSVIETENÁ KLÁVESNICA S NUMERICKOU ČASŤOU

Podsvietená klávesnica s numerickou časťou umožňuje pohodlnú prácu aj v zlých svetelných podmienkach.

RÝCHLA WI-FI S VEĽKÝM DOSAHOM 
Wi-Fi sa Štandardom 802.11ac dosahuje vysokých rýchlostí aj na veľké vzdialenosti. Nemusíte mať obavy, že streamované video z domáceho úložiska bude vo vedľajšej izbe sekať.  

DELL Inspiron 17 7000 príslušenstvo

Menej
Viac
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.