Inspiron 15 3000

Inspiron 15 3000

Inspiron 15 3000

4 produktov

Dell Inspiron 15 séria 3000 je štýlový notebook skrývajúci v sebe moderné technológie pre každodenné použitie nielen v domácom prostredí, ale aj v prípadne cestovania. Každý si vyberie práve také farebné prevedenie, ktoré naozaj chce. Samozrejmosťou je aj vysoký výkon pre nikdy nekončiacu zábavu vďaka výkonný procesorom Intel. Milo prekvapí rých...

Dell Inspiron 15 séria 3000 je štýlový notebook skrývajúci v sebe moderné technológie pre každodenné použitie nielen v domácom prostredí, ale aj v prípadne cestovania. Každý si vyberie práve také farebné prevedenie, ktoré naozaj chce. Samozrejmosťou je aj vysoký výkon pre nikdy nekončiacu zábavu vďaka výkonný procesorom Intel. Milo prekvapí rýchly štart systému a svižný beh aplikácii.

Zmena je tak jednoduchá. DELL Inspiron 15 3000 ponúka presne to čo potrebujete.

Inspiron 15 séria 3000 - elegantný dizajn

Výkonné moderné procesory

Editácia fotografií alebo videa, hranie hier a byť vždy pripojený nerobí rade notebooku Inspiron 15 žiadny problém. Za pomoci moderných procesorov je notebook pripravený splniť každodenné očakávania užívateľa. Zabudované technológie poskytujú vysoký výkon v kombinácii s úspornosťou. V kombinácii s veľkokapacitnými pevnými diskami ďalej nebude najmenší problém uložiť neuveriteľné množstvo hudby, videosúborov alebo fotografií.

Zábava prakticky kdekoľvek

Inspiron 15 3000 s numerickou klávesnicou pre jednoduchšiu prácu.
Vďaka HD displeju s WLED podsvietením je Inspiron 15 pripravený poslúžiť pre prehrávanie videa v excelentnej kvalite a integráciou HD kamery uľahčí videohovory s celým radom ďalších možností využitia. Voliteľná technológia WiDell INspiron 15 3000 s numerickou klávesnicouMAX s rýchlosťou zodpovedajúcou 4G uľahčí pripojenie notebooku kedykoľvek a kdekoľvek.

Váš svet na jedinom pódiu

Jednoduchý, prehľadný a praktický, taký je Dell Inspiron 15 už od výrobcu vybavený praktickým softvér pre správu počítača. Nechýba mu tiež možnosť synchronizácie medzi viacerými zariadeniami. Pokiaľ naviac vlastníte podporovaný chytrý telefón, môžete váš notebook ovládať aj vzdialene, rovnako ako televíziu s pomocou diaľkového ovládača.

DELL Inspiron 15 3000

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.