Inspiron 15 5000

Inspiron 15 5000

Inspiron 15 5000

10 produktov

Pracujte a zabávajte sa kdekoľvek s univerzálnym notebookom DELL Inspiron 15 série 5000, ktorý je plný štýlu.

Webové stránky, hry a aplikácie sú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka procesorom Intel® Core™. Voliteľná grafika NVIDIA® GeForce® umožní jednoducho a rýchlo zvládnuť veľké fotografie alebo video-strih bez zaváhania. Dlhá výdrž batér...

Pracujte a zabávajte sa kdekoľvek s univerzálnym notebookom DELL Inspiron 15 série 5000, ktorý je plný štýlu.

Webové stránky, hry a aplikácie sú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka procesorom Intel® Core™. Voliteľná grafika NVIDIA® GeForce® umožní jednoducho a rýchlo zvládnuť veľké fotografie alebo video-strih bez zaváhania. Dlhá výdrž batérie umožňuje pracovať kdekoľvek ešte dlhšie. Predveďte svoju osobnosť s elegantným Inspiron 15. Je menej ako palec hrubý. Tento všestranný notebook je vyrobený zapôsobiť s atraktívnym dizajnom a v krásnych farebných variantoch.

Farebné varianty

VAŠE PRENOSNÉ MULTIMEDIÁLNE CENTRUM

Živé farby 
Nastavte si sýtosť farieb podľa vašich preferencií. Z bohatých živých farieb pre sledovanie multimediálneho obsahu alebo viac tlmené pre prácu s kancelárskym softvérom.

Štúdiová kvalita zvuku 
Či chatujete, streamuje alebo mixujete hudbu, tak technológia Waves MaxxAudio® zaisťuje vynikajúcu zvukový prejav. Hlboké basy, vysoké výšky, vysokú dynamiku.

 Dell Inspiron 15 série 5000

Integrovaná DVD mechanika 
V tomto notebooku nechýba Ani DVD mechanika, takže sledovanie filmov alebo vypaľovanie CD a DVD je jednoduché, neprekáža mechanika externá.

Veľký touchpad 
Pohodlnú navigáciu v systéme aj aplikáciách zaisťuje veľký touchpad, ktorý vie rozpoznávať aj gestá.  

Rýchla Wi-Fi s veľkým dosahom 
Wi-Fi sa Štandardom 802.11ac dosahuje vysokých rýchlostí aj na veľké vzdialenosti. Nemusíte mať obavy, že streamované video z domáceho úložiska bude vo vedľajšej izbe sekať.  

Numerická klávesnica 
Zadávanie číselných hodnôt je pre väčšinu užívateľov bez použitia numerickej klávesnice je nočnou morou. S notebookom DELL Inspiron 15R 5558 touto nočnou morou trpieť už nebudete.


Klávesnica s numerickou časťou

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 10 z 10 položiek

Filtrovať podľa

Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.