XPS 15

XPS 15

17 produktov

Svetovo najmenší 38,1 cm (15") notebook s mimoriadnym výkonom a pôsobivým displejom – to všetko v sebe skrýva najvýkonnejší notebook XPS. Prakticky bezokrajový displej maximalizuje priestor obrazovky – 38,1 cm (15") displej je zasadený do takmer 35,6 cm (14") notebooku vďaka rámu, ktorý meria iba 5,7 mm a je o 59 % tenší než počítač Macbook Pro....

Svetovo najmenší 38,1 cm (15") notebook s mimoriadnym výkonom a pôsobivým displejom – to všetko v sebe skrýva najvýkonnejší notebook XPS. Prakticky bezokrajový displej maximalizuje priestor obrazovky – 38,1 cm (15") displej je zasadený do takmer 35,6 cm (14") notebooku vďaka rámu, ktorý meria iba 5,7 mm a je o 59 % tenší než počítač Macbook Pro.

DELL XPS 15 9560 - Najvýkonnejší notebook XPS

Spoznajte najmenší 38,1 cm (15") notebook na svete

Jediný 15,6-palcový displej InfinityEdge na svete: Prakticky bezokrajový displej maximalizuje priestor na obrazovke. 15,6-palcový displej je zasadený približne do 14-palcového notebooku vďaka rámu, ktorý má len 5,7 mm.  
Jedinečný dizajn: XPS 15 je najľahší 15-palcový notebook na svete so špičkovým výkonom. Má 11 až 17 mm a spolu s diskom SSD váži len 1,8 kg (4 lb).
Spoločnosti Microsoft a Dell práve zvýšili latku. Znova.

Spoločnosti Microsoft a Dell práve zvýšili latku. Znova.

Doposiaľ najlepší systém Windows spája svoje sily s doposiaľ najlepšími produktmi spoločnosti Dell. Aký je výsledok? Úplne nová éra možností, výkonnosti a produktivity. Systém Windows 10 vám prináša nielen všetky funkcie, na ktoré ste si zvykli pri používaní najobľúbenejšieho operačného systému na svete, ale aj skvelé vylepšenia, ktoré si vás získajú. Zlepšite všetky činnosti s novými funkciami systému Windows 10:

Je tu, aby pomohol: Jednoducho využívajte svoju vlastnú digitálnu asistentku Cortana. Využívanie asistentky Cortana na počítačoch Dell s technológiou MaxxAudio® Pro od spoločnosti Waves umožňuje zažiť prirodzenú hlasovú interakciu.

Spustite to: Už od začiatku sa budete cítiť ako odborník, pretože ponuka Štart systému Windows je späť v rozšírenej podobe. Navyše sa všetky vaše pripnuté aplikácie prenesú, takže sa budete cítiť ako doma, čo zvýši vašu produktivitu ako nikdy predtým.

Zostaňte bez napájania: Buďte nezávislý ešte dlhšie: všetky Windows 10 zariadenia majú teraz batérie úspory sa automaticky šetriť energiu, takže môžete získať viac práce dlhšie.
Ohromujúci obraz nech už ste kdekoľvek

Ohromujúci obraz nech už ste kdekoľvek

Ohromujúce detaily s displejom UltraSharp™ 4K Ultra HD: Vyberte si fenomenálnu zobrazovaciu technológiu s voliteľným dotykovým displejom UltraSharp™ 4K Ultra HD (3 840 x 2 160). S viac ako 8 miliónmi pixelov – o 3 milióny viac ako MacBook Pro a štvornásobné viac porovnaní s rozlíšením Full HD – vám vysoké rozlíšenie umožní vidieť všetko čo robíte s neuveriteľne jemnými detailmi.

Špičkové farby: Zariadenie XPS 15 je jediný notebook so 100 % minimálnym farebným priestorom Adobe RGB, preto získate skutočné farby Adobe, ktoré sú bohaté, živé a výrazné. A s aplikáciou Dell PremierColor sú webové stránky, videá a obrázky automaticky upravené do formátu Adobe RGB na dosiahnutie vždy najpresnejších farieb. 

Jednoduchá spolupráca: Pozerajte na obrazovku z takmer každého uhla vďaka panelu IGZO IPS, ktorý poskytuje široký pozorovací uhol na úrovni až 170°.

Rozjasnite si deň: S jasom 400 nitov je displej jasnejší ako bežný notebook.

Podpora dotykového ovládania: Ťuknutím, potiahnutím prsta a uchopením spravujte obsah na obrazovke. Voliteľný dotykový displej umožňuje prirodzene pracovať s technológiami.
Špičkový výkon

Špičkový výkon

Mimoriadna rýchlosť: Najvýkonnejší notebook XPS, aký sme kedy vytvorili, obsahuje najnovšie procesory Intel® Quad Core™ 7. generácie a voliteľnú 4 GB grafickú kartu GeForce® GTX 1050 s najnovšou a najlepšou architektúrou Pascal™, aby ste s ľahkosťou zvládali aj tie najnáročnejšie úlohy.

Maximálna pamäť a ukladací priestor: Podpora až 32 GB2 pamäte so šírkou pásma 2 133 MHz (1,3-násobne rýchlejšia ako 1 600 MHz pamäť). Rýchlejšia pamäť umožňuje rýchlejší prístup k požadovanému obsahu. Dátové úložisko rozšíriteľné až na 1 TB2 . K dispozícii sú štandardné pevné disky alebo voliteľný disk SSD dostupné v rýchlejších verziách PCIe, ktoré poskytujú množstvo ukladacieho priestoru, špičkovú odozvu a rýchle spúšťanie aplikácií. Zariadenie XPS 15 sa spúšťa a obnovuje v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka disku SSD, takže toho môžete urobiť viac a bez čakania.

Bezdrôtový adaptér Killer™: Bezdrôtový adaptér Killer 1535 Wireless-AC zabezpečuje silné a spoľahlivé pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Bol špeciálne navrhnutý na rýchlejšie a plynulejšie prehrávanie online videí, hlasových konverzácií a hier. Automaticky zisťuje, klasifikuje a uprednostňuje prenosy údajov v sieti, čím zabezpečuje rýchlejší prenos najdôležitejších údajov v porovnaní s prenosom údajov menej dôležitých aplikácií. Bezdrôtový adaptér Killer prenáša najdôležitejšie pakety okamžite, vďaka čomu eliminuje akékoľvek oneskorenie.
Produktivita na dosah prstov

Produktivita na dosah prstov

Špičkové možnosti pripojenia: Viacúčelový port Thunderbolt™ 3 umožňuje nabíjanie notebooku, pripojenie viacerým zariadeniam (vrátane podpory až dvoch displejov 4K) a vychutnanie si prenosu údajov rýchlosťou až 40 GB/s – 8-krát rýchlejšie ako s rozhraním USB 3.0. Obsahuje aj dva porty USB 3.0.

Pokročilé dokovanie: S jedným káblom zabezpečíte napájanie, sieť Ethernet, zvuk a video. Pridajte voliteľnú dokovaciu stanicu Thunderbolt™ od spoločnosti Dell na rýchlejší prenos údajov a podporu až troch displejov s rozlíšením Full HD alebo dvoch displejov 4K.

Smelé prichytávanie, zväčšovanie a klikanie
Presný touchpad zabraňuje skákaniu a plávaniu kurzorov, kým ochrana pred náhodnou aktiváciou zabráni neúmyselným kliknutiam, keď sa dlaňou dotknete touchpadu.

Pozrite si, o čo ste doteraz prichádzali
Štandardná podsvietená klávesnica rozsvieti vaše klávesy, aby ste mohli pracovať aj v miestnostiach so slabým osvetlením alebo bez osvetlenia.
Šikovne vyrobený zo špičkových materiálov

Šikovne vyrobený zo špičkových materiálov

Maximálna odolnosť: Zariadenie XPS 15 je precízne vyrezané z jednej tabule hliníka s cieľom vytvoriť pevné a odolné šasi s nádherným dizajnom. Displej Corning® Gorilla® Glass NBT™ 4K Ultra HD je až 10-krát odolnejší voči poškriabaniu ako sodno-vápenaté sklo.

Chladný aj pod tlakom: Opierka dlaní je vyrobená z uhlíkových vlákien. Je silná a tenká ako hliník, ale ľahšia a chladnejšia na dotyk.
Najekologickejšie notebooky XPS v histórii

Najekologickejšie notebooky XPS v histórii

Energetická úspornosť: Zariadenie XPS 15 má certifikát ENERGY STAR®

Inteligentnejšie materiály: Zariadenie XPS 15 bolo vytvorené s ohľadom na životné prostredie, takže neobsahuje škodlivé materiály, ako sú olovo, ortuť a niektoré ftaláty. Je zaregistrované v programe EPEAT Gold a neobsahuje BFR ani PVC.

Podporuje recykláciu: 90 % dielov notebooku možno jednoducho recyklovať alebo opätovne použiť, a bambusu balenie zásobníky sú 100 % recyklovateľné
Porty a zásuvky

Porty a zásuvky

1. Zásuvka na kartu SD | 2. USB 3.0 s funkciou PowerShare | 3. Tlačidlo nabitia batérie a indikátor | 4. Otvor na zámok Kensington | 5. Port napájania striedavým prúdom | 6. Port HDMI | 7. Port Thunderbolt™ 3 podporuje: napájanie alebo nabíjanie, funkciu PowerShare, Thunderbolt 3 (obojsmerne 40 Gb/s), USB 3.1 2. generácie (10 Gb/s), natívny videovýstup DisplayPort 1.2, VGA, HDMI, Ethernet a USB-A prostredníctvom adaptéra Dell (predáva sa samostatne) | 8. Konektor náhlavnej súpravy
Rozmery a hmotnosť

Rozmery a hmotnosť

1. Hĺbka: 235 mm (9,27 palca) | 2. Šírka: 357 mm (14,06 palca) | 3. Výška: 11 – 17 mm (0,45 – 0,66 palca) | Hmotnosť: od 1,8 kg (4 lb)1 s batériou s kapacitou 56 Wh, diskom SSD a nedotykovým displejom; hmotnosť: od 2 kg (4,5 lb)1 s batériou s kapacitou 97 Wh, diskom SSD a dotykovým displejom
Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 17 z 17 položiek

Filtrovať podľa

Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.