Alienware Area 51

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Adaptér zakúpený k notebooku Dell Vostro 3550, funguje ako má.

2018-12-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychle dorucenie produkt prisiel presne podla popisu a funkcny s mojim modelom produkt presne na moj model notebooku

2018-07-19

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
potvrdenie objednávky obratom, výborná komunikácia s obchodom, trocha dlhšia dodacia doba, celková spokojnosť

2018-02-13

Štefan
5.005.005.005.005.00
Včasné a kompletné vybavenie objednávky. 100% spokojnosť.

2017-12-19

Milan Lahucky
5.005.005.005.005.00
Aj napriek oneskorenemu dodaniu specifickeho tovaru kvoli distributorovi sa v obchode snazili spravit co bolo v ich silach. Nakoniec mi tovar prisiel nacas, tesne pred mojim odchodom. Komunikacia obchodnika na vybornu.

2017-10-9

Alienware Area 51

Alienware Area 51

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Alienware Area 51 je ultimátna herná beštia. Ponúka 1500W certifikovaný zdroj, možnosť pripojiť až 3 grafické karty, efektívne chladenie tekutinou a inteligentné usporiadanie komponentov.

Požaduješ najlepší systém na Zemi? Alienware sa už od svojho vzniku snaží dodať neuveriteľný herný výkon bez kompromisov. Určite si nič podobné ako Alienware A...

Alienware Area 51 je ultimátna herná beštia. Ponúka 1500W certifikovaný zdroj, možnosť pripojiť až 3 grafické karty, efektívne chladenie tekutinou a inteligentné usporiadanie komponentov.

Požaduješ najlepší systém na Zemi? Alienware sa už od svojho vzniku snaží dodať neuveriteľný herný výkon bez kompromisov. Určite si nič podobné ako Alienware Area-51 nikdy nevidel. To je vďaka ikonickému dizajnu, ktorý skĺbil perfektnú konvergenciu výkonu a dizajnu.

Alienware Area 51 chladenie

Dedičstvo excelentnosti získalo nový tvar.

Prepracovali sme tento systém zvnútra von, a postavil ho bez kompromisov. Je to zázrak inžinierstva a úplne nový zážitok, ktorý zostáva verný nášmu dedičstvu dokonalosti. Tento priekopnícky Alienware priniesol inovovaný systém vyberania pevných diskov bez použitia náradia, vnútorné divadelné osvetlenie, 6-jadrové procesory a CPU chladené kvapalinou.

Trojuholníkové chasi. Inteligentný dizajn.Alienware Area 51 - inteligentné usporiadanie komponentov

Dostať sa dovnútra.
Area-51 má tri hrany ktoré unesú 5 násobok hmotnosti systému. Otoč systém smerom k sebe a získaj jednoduchý prístup k zadným portom pri pripájaní a odpájaní káblov. K dispozícii je aj tlačidlo spustenie osvetlenia a teda už nepotrebuješ použiť baterku.

Prenášanie

Prepravuj svoju herný strojovňu kdekoľvek. Robustné rukoväte umožňujú prirodzenejšie nosenie AREA 51. Tvar a vnútorné usporiadanie komponentov sú navrhnuté tak, že majú nízke ťažisko, aby sa zabránilo prevráteniu pri zdvíhaní.

Ľahký prístup

Uhlový tvar je navrhnutý tak, aby všetky I/O porty boli priamo dostupné, takže pripojenie zariadení USB, slúchadlá, ani čítačka pamäťových kariet je jednoduchšie, než na tradičné obdĺžnikové konštrukcie chasi.

Navrhnutý tak, aby bol v pohode

Vnútorné ventilátory fúkajú čerstvý okolitý vzduch, ticho a priamo na grafické karty a vnútorné vedenie káblov umožňuje maximálne prúdenie vzduchu – uspokojenie hladu vášho systému p chladnejšom vzduchu udrží výkon na svojom vrchole. Tvarovaná konštrukcia poskytuje veľký priestor pre únik horúceho vzduchu.

Alienware Area 51 - rozlíšenie 12K

Rozlíšenie až 12K

Nazastaviteľné grafické schopnosti umožňujú rozlíšenie až 11520×2160 prostredníctvom trojice Ultra HD 4K monitorov. Nový AREA 51 je navrhnutý pre podporu až troch plnohodnotných grafických kariet. Nie je to len najvýkonnejší herný zážitok – je to dychvyrážajúci obraz, ktorý ťa vtiahne do deja.

Výpočtová strojovňaAlienware Area 51 - prístup

Nový. Kvapalinou chladený. Pretaktovaný. Alienware AREA-51 v novej ére výkonu so systémom Windows 8.1 a 6-jadrovým alebo 8-jadrovým Intel® Core™ i7 Extreme procesorom, ktoré sú už z výroby pretaktované vďaka možnostiam nového chipsetu Intel® x99 Express a 2133Mhz DDR4 pamätiam RAM – až 32 GB v Quad kanáli. Užívaj si intenzívny multitasking, renderovanie videa alebo extrémny výkon 4K hier vo svojom voľnom čase.

Neuveriteľný výkon

Voliteľný 1.5KW zdroj a modulárna kabeláž zaistí TOP výkon, ktorý je nielen veľmi efektívny ale aj spoľahlivý.

Veľké úložisko dát

Storage podporuje až päť diskov buď SSD alebo HDD. Uži si čistú rýchlosť SSD disku a veľký priestor vďaka klasickým pevným diskom – táto kombinácia umožňuje rýchly štart systému a masívne možnosti archivácie.

Stabilné pripojenie

Ethernet bol vylepšený Killer ™ Technológiou. Tá uprednostňuje streamovanie videa a herných paketov pre najhladší možný výkon, keď to budete najviac potrebovať. Navyše, je vybavený 802.11ac – najnovším bezdrôtovým protokolom.

Menej
Viac
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.