DELL Venue 11 Pro 7000

DELL Venue 11 Pro 7000

DELL Venue 11 Pro 7000

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Neuveriteľne flexibilné riešenie

Tablet Dell Venue Pro 11 vám prinesie neuveriteľnú flexibilitu a voľnosť vďaka spojenie inovatívneho dizajnu a operačného systému Windows. Môžete ho používať ako klasický tablet s veľkou 10,8 "dotykovou obrazovkou alebo pripojiť klávesnicu (nie je súčasťou balenia) a z tabletu sa razom stane ľahký a prenosný ultr...

Neuveriteľne flexibilné riešenie

Tablet Dell Venue Pro 11 vám prinesie neuveriteľnú flexibilitu a voľnosť vďaka spojenie inovatívneho dizajnu a operačného systému Windows. Môžete ho používať ako klasický tablet s veľkou 10,8 "dotykovou obrazovkou alebo pripojiť klávesnicu (nie je súčasťou balenia) a z tabletu sa razom stane ľahký a prenosný ultrabook. Nemenej dôležitá je aj možnosť zasadiť tablet do dokúpiteľnej dokovacej stanice, zapojiť myš, klávesnicu, monitor a užívať si plnohodnotného desktopu. Dôležitú úlohu hrá predinštalovaný operačný systém Microsoft Windows 8.1. Nielen, že vám umožní pohodlné dotykové ovládanie, ale tiež umožňuje používať všetky programy a aplikácie, na ktoré ste zvyknutí z vášho stolného PC či notebooku. Jedná sa o x86 verziu, bežne používanú v desktopoch, nemusíte sa teda obávať akejkoľvek nekompability. 

Úžasný displej a konektivita

S vysokým Full HD rozlíšením na 10,8 "displeji si užijete neskutočne jemný obraz, ako stvorený pre sledovanie HD filmov. Srdcom tabletu sú procesory Intel Atom až Intel Core i5, ktoré svojím výkon dodávajú dostatočnú hnaciu silu aj pri behu viac aplikácií súčasne. V púzdre spolu s procesorom drieme aj grafický čip Intel HD Graphics, ktorý si hravo poradí s bežnou grafikou napríklad pri prezentáciách, ale zvládne aj niektoré staršie hry. Rýchla flash pamäť s kapacitou 64GB až 256GB  slúži pre ukladanie všetkých vašich dát a je možné ju rozšíriť vďaka micro SDHC čítačke pamäťových kariet. Komunikáciu s priateľmi vám uľahčí predná a zadná webkamera. Konektivitu zaistí jeden rýchli USB 3.0, mini HDMI ak internetu sa pripojíte pomocou WiFi a 3G/LTE modemu.

Ak hľadáte univerzálne zariadenie na cesty, ale nechcete sa vzdať funkcií z klasického desktopu, je pre vás Dell Venue Pro 11 ideálnou voľbou.

Menej
Viac
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.