VOSTRO 15 3000

VOSTRO 15 3000

VOSTRO 15 3000

8 produktov

Pod označením Vostro 15 radu 3000 sa skrývajú notebooky od spoločnosti Dell, ktoré sú predurčené pre firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú pokročilé bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel a to vrátane najnovšej generácie rady Core. Notebooky tejto rady preto budú bez väčších problémov zabezpečovať...

Pod označením Vostro 15 radu 3000 sa skrývajú notebooky od spoločnosti Dell, ktoré sú predurčené pre firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú pokročilé bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel a to vrátane najnovšej generácie rady Core. Notebooky tejto rady preto budú bez väčších problémov zabezpečovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

Jednoduchá bezpečnosť

V dnešnej dobe je potrebné ešte viac dbať na bezpečnosť. Preto notebooky Dell s firemným zameraním často integrujú pokročilé bezpečnostné funkcie. Nie inak tomu je u rady Dell Vostro, kde nechýba možnosť voľby prémiovej podpory Dell ProSupport. Túto službu ocenia nielen firemní zákazníci, ale aj súkromníci, ktorí sa vo svojom podnikaní bez funkčného počítača nezaobídu. Zabezpečenie nie je však to jediné, čo notebooky Dell Vostro zvládajú. Za pomoci výkonných procesorov Intel Core a moderných rozhrania vrátane USB špecifikácie 3.0 budú všetky úlohy splnené v priebehu okamihu.

Praktický dizajn

Moderné poňatie notebookov Dell Vostro je podčiarknuté tenkým, elegantným dizajnom, ktorý je skĺbený s vysokou odolnosťou notebooku ako celku. Nie je preto problém vziať si toto zariadenie so sebou aj na cesty, kde bude statočne odolávať náročným podmienkam. Zaujímavosťou je tiež, samozrejme u vybraných modelov, podpora technológie WiDi pre bezdrôtové pripojenie displeja alebo veľkoplošné televízne obrazovky. Pohodlie zabezpečuje tiež moderné rozhranie USB špecifikácie 3.0, ktorá zaistí ešte rýchlejšie prehranie fotografií napríklad z dovolenky.

Robustný a napriek tomu ľahko prenosný

Hmotnosť notebookov Vostro 3549 je síce v podorvnání s Ultrabooky vyššia, ale napriek tomu sa stále jedná o ľahko prenosné zariadenia za veľmi prijateľnú cenu. Povrchovú úprava navyše uľahčuje držanie notebooku, ktorý vám tak ľahko nevypadne z ruky. Výrobca myslel aj na multimédiá a tak nechýba integrácia technológií ako Waves MaxxAudio.
Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 8 z 8 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.