Inspiron 14 5482 2v1

Inspiron 14 5482 2v1

Inspiron 14 5482 2v1

7 produktov

Zariadenie Inspiron 14 5000 2 v 1

Univerzálna konštrukcia

14 "zariadenie 2 v 1 je mimoriadne všestranné vďaka 4 flexibilným režimom a technológiu Dell Cinema v elegantnom, precíznym prevedení.

Funkcie a dizajn


 

Flexibilné funkcie pre inšpiráciu, nech príde kdekoľvek.

Veľa režimov: Zariadenie 2 v 1 si kladie za cieľ ponúknuť maximá...

Zariadenie Inspiron 14 5000 2 v 1

Univerzálna konštrukcia

14 "zariadenie 2 v 1 je mimoriadne všestranné vďaka 4 flexibilným režimom a technológiu Dell Cinema v elegantnom, precíznym prevedení.

Funkcie a dizajn


 

Flexibilné funkcie pre inšpiráciu, nech príde kdekoľvek.

Veľa režimov: Zariadenie 2 v 1 si kladie za cieľ ponúknuť maximálne pohodlie a je vybavené štyrmi flexibilnými režimami - notebook pre písanie, tablet pre kreslenie či písanie s možnosťou pera Premium Active3 a režim stanu alebo médií pre jednoduchú zábavu.

Zdroj výkonu: S procesormi Intel® Quad Core 8. generácie a až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM máte dostatok výkonu a úložisko pre všetku zábavu, projekty, atď. A navyše, s voliteľnou technológiou nVIDIA® môžete upgradovať grafiku a posunúť hru a zábavu na novú úroveň.

Skvelé úložisko: S voliteľným, až 512GB diskom SSD je notebook 2 v 1 Inspiron 14 5000 veľmi spoľahlivý, s dostatočným úložiskom, takže všetko zvládnete rýchlo, plynule a ľahko.

Port USB Type-C ™: Viacúčelový port poskytuje rozšírenú kompatibilitu periférnych zariadení, podporuje rozhranie DisplayPort a napájanie a umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym konfiguráciám a zariadeniam pomocou jedného konektora.

Každodenné doplnky: Využite asistentku Cortana pre zadávanie bežných príkazov bez použitia rúk a voliteľnou čítačku odtlačkov prstov na vypínači s funkciou Windows Hello pre prihlásenie jediným dotykom.


 

Maximálna osobné filmový zážitok

Predstavujeme technológiu Dell Cinema s úžasnými farbami, zvukom a streamovaním.


 

technológia CinemaColor

Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie, žiarivejšie farby a detaily s pomocou farebných profilov Dell.

technológia CinemaStream

Technológia SmartByte vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nečakane nezastavujú.

technológia CinemaSound

Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a prečisťuje každý tón, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.


 

dynamický dizajn

Vziať a ísť: Tenká, prenosná konštrukcia znamená, že tento flexibilný, kompaktný systém stačí vziať a ísť, bez ohľadu na to, čo prinesie deň.

Píšte priamo na zariadení: Pomocou voliteľného aktívneho pera môžete kresliť alebo písať poznámky v režime tabletu.

Krásny obraz: Tenký rámček umožňuje zobraziť nádherný obraz na väčšej ploche v kompaktnom prevedení, displej s rozlíšením Full HD a technológiou IPS prináša široké pozorovacie uhly bez negatívneho vplyvu na kvalitu obrazu.

Dokonalé pohodlie: Toto zariadenie 2 v 1 je viac než len flexibilné, viac než len prenosné. Je tiež vyrobené z prvotriednych materiálov, napríklad hliníková opierka pre dlaň či elegantné, tenké telo, ktoré vyzerá dobre v akomkoľvek prostredí.


Zvoľte okázalý vzhľad

Pridajte sofistikovaný vzhľad šedého prevedení z brúseného hliníka, ktoré tiež zahŕňa opierku dlaní z brúseného hliníka a povrch s diamantovým vzorom na vypínači a okrajoch dotykovej podložky. Je to elegantné paleta, ktorá vyzerá skvele v akomkoľvek prostredí.


 

Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


 

Porty a sloty

1. Karta SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 4. Napájanie | 5. Port USB 3.1 Type-C ™ 1. generácie (DP / napájanie) | 6. HDMI 1.4b | 7. USB 3.1 1. generácie | 8. USB 3.1 1. generácie | 9. Univerzálne audio konektor


 

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 19,74 mm (0,78 ") | 2. Šírka: 328 mm (12,91") | 3. Hĺbka: 232,8 mm (9,17 ") | Hmotnosť: 1,7 kg (3,75 libry)


Dizajn inšpirovaný vami

Premyslený dizajn zaručuje, že každý Inspiron bude fungovať spoľahlivo aj po rokoch pravidelného používania. Naše systémy sme dôkladne preverili, či sú dostatočne odolné.


 

Teplo i chlad

Aj po pôsobení teplôt -40 až 65 ° C (-40 až 149 ° F) zariadenia Inspiron stále pracuje.

Klávesy a závesy

Tlačidla napájania sú testované na 40 000 stlačení. A tlačidlá klávesnice na 5 miliónov stlačení bez zlyhania. Otváranie, zatváranie, krútenie - základňa a veko zariadenia Inspiron podstupujú desaťtisíce testov.

Interné komponenty

Mnohokrát testujeme interné konektory na komponentoch od USB cez napájania až po batérie, aby bola zaručená dlhodobá výdrž a jednoduchá výmena.


Upozornenie:

Popis a obrázky sú určené pre celú radu DELL Inspiron 14 5000 2v1, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

Filtrovať podľa

Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.