Latitude 11 5175

Latitude 11 5175

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Flexibilita dvoch zariadení. Možnosti správy jediného.

Jednoduchá správa firemných zariadení: Oddelenie IT má možnosť upravovať nastavenia systému BIOS a nakonfigurovať systémy s dostatkom flexibility, ktoré si organizačné infraštruktúry IT vyžadujú.

Z tabletu na notebook a naspäť: Bez námahy premeňte svoj tablet s voliteľnou klávesnicou Latitude...

Flexibilita dvoch zariadení. Možnosti správy jediného.

Jednoduchá správa firemných zariadení: Oddelenie IT má možnosť upravovať nastavenia systému BIOS a nakonfigurovať systémy s dostatkom flexibility, ktoré si organizačné infraštruktúry IT vyžadujú.

Z tabletu na notebook a naspäť: Bez námahy premeňte svoj tablet s voliteľnou klávesnicou Latitude 11 alebo tenkou klávesnicu Latitude 11 a okamžite získajte plnú produktivitu notebooku a predĺženú výdrž batérie. 

Nabitý výkonom: Očakávajte vysoký výkon s najnovším procesorom 6. generácie Intel® Core™ M (vPro) a až 8 GB pamäte.

Vládna úroveň zabezpečenia pre váš podnik.

Vybrané konfigurácie zariadenia 2 v 1 Latitude radu 5000 ponúkajú ďalšie bezpečnostné funkcie na zlepšenie vašej ochrany.

Integrované overovanie:
 Integrovaná čítačka odtlačkov prstov a čipových kariet sa postará o najvyššiu úroveň zabezpečenia pre váš systém a váš podnik. 

Ochrana údajov spoločnosti Dell: Spoľahnite sa na spoločnosť Dell, ktorá vám poskytuje najbezpečnejšie klientske zariadenia na svete, chránené komplexným šifrovaním, pokročilým overovaním a riešeniami ochrany pred škodlivým softvérom.

Disky s vlastným šifrovaním: Disky SED spoločnosti Dell poskytujú šifrovanie na báze hardvéru pre lepšiu bezpečnosť – nezávislé od operačného systému a s nulovým vplyvom na výkon.

Rovnako ohromujúce ako bezpečné.

Dobre stavaná krása: Všetky zariadenia Latitude 11 sú vyrobené zo špičkových materiálov vrátane zliatiny horčíka a majú povrchovú úpravu jemnú na dotyk. Sú vyrobené zo skla Corning® Concore, ktoré poskytuje 5-násobne lepšiu odolnosť voči poškodeniu povrchu pre tenšie zariadenia a väčšiu odolnosť ako tradičné displeje.

Komunikujte s prehľadom: Vychutnávajte si úžasné rozlíšenie s 10,8-palcovým displejom Ultrasharp™ s rozlíšením Full HD optimalizovaným pre intuitívne dotykové ovládanie.

Všetko na dosah: Využívajte výhody zobrazovania vo viacerých uhloch až do 150 stupňov s voliteľnou tenkou klávesnicou Latitude 11.

Porty a zásuvky

1. Zásuvka pre zámok Noble | 2. Čítačka kariet Micro-SD | 3. Tlačidlo Microsoft Windows | 4. Voliteľná čítačka čipových kariet | 5. Snímač odtlačkov prstov | 6. Webová kamera | 7. Konektor na náhlavnú súpravu | 8. Kolískové tlačidlo zvýšenia/zníženia hlasitosti | 9. Micro HDMI | 10. USB 3.0 štandardnej veľkosti | 11. Port USB 3.0 typu C a napájanie

Rozmery a hmotnosť

Zariadenie 2 v 1 Latitude 11 radu 5000: výška: 10,78 mm (.42") x šírka: 279,8 mm (11") x hĺbka: 176,8 mm (6,96"), hmotnosť: .71 kg (1,56 lb)
Menej
Viac
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.