Latitude 14 E7470

Latitude 14 E7470

Latitude 14 E7470

3 produktov

DELL Latitude 14 série 7000 s označením E7470  je 14-palcový Ultrabook ™ podnikovej triedy s najlepším zabezpečením na svete. Vyrobený s použitím špičkových materiálov, vybavený procesorom Intel® a špecializovaným mobilným príslušenstvom.

Bezpečný. Elegantný. Výkonný.

Nikto nikdy nepovedal, že zabezpečenie musí vyzerať nudne. Najlepšie zabezpeče...

DELL Latitude 14 série 7000 s označením E7470  je 14-palcový Ultrabook ™ podnikovej triedy s najlepším zabezpečením na svete. Vyrobený s použitím špičkových materiálov, vybavený procesorom Intel® a špecializovaným mobilným príslušenstvom.

Bezpečný. Elegantný. Výkonný.

Nikto nikdy nepovedal, že zabezpečenie musí vyzerať nudne. Najlepšie zabezpečený Ultrabook™ na svete je navyše ešte aj jedným z najkrajších na svete. Naše špičkové funkcie zabezpečenia zahŕňajú nástroj Dell Data Protection, a tiež komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a ochranu pred škodlivým softvérom. Okrem toho je teraz tento ľahký 14-palcový Ultrabook™ ešte tenší a ľahší ako kedykoľvek predtým. Od teraz si už nemusíte vyberať medzi štýlom a zabezpečením. A s procesormi Intel® Core™ vPro™ 6. generácie budete mať dostatočný výkon pre vaše pracovné úlohy.

DELL Latitude E7470

Pôsobivý dizajn

Štýl a štruktúra sú kombináciou špičkových materiálov vrátane šasi a zadnej časti LCD displeja s rámom zo zliatiny horčíka, klávesnice odolnej voči poliatiu a voliteľného panela z tkaného uhlíkového vlákna s dotykovým displejom. 14-palcová voliteľná obrazovka s rozlíšením QHD (2 560 x 1 440), dotykovým displejom s E2E a sklom Corning® Gorilla® Glass NBT™.

Vybavený najmodernejšími technológiami

Vysokovýkonné úložisko: Nové voliteľné disky SSD M.2 PCIe poskytujú neuveriteľne rýchly prenos údajov.
Pamäť ďalšej generácie: Spoľahnite sa na vyššiu rýchlosť pamäte a vylepšenú energetickú úspornosť, ktorú ponúka najnovšia pamäť DDR4.
Najlepšie Wi-Fi vo svojej triede: Voliteľná bezdrôtová karta 3x3 poskytuje prenosovú rýchlosť až 1,3 Gbit/s. Táto rýchlosť je o 30 % vyššia ako rýchlosť tradičných bezdrôtových kariet 2x2.

Ideálny na produktivitu na cestách

Produktívny po celý deň: Napájanie batériou s kapacitou 55 Wh a dizajnom CRU. 
Množstvo portov: Pripojte si k nemu všetko, ponúka vám porty HDMI, mini display port, tri porty USB 3.0, čítačku pamäťových kariet SD a port RJ-45.
Efektívny kdekoľvek: Voliteľná podsvietená klávesnica vám umožní pracovať produktívne vo všetkých svetelných podmienkach.

Inteligentné dokovacie riešenia

Sloboda s bezdrôtovým pripojením
Pripojte sa k viacerým monitorom a príslušenstvu pomocou technológie Intel® WiGig a rozšírte váš pracovný priestor bezdrôtovo.

Rýchla kompatibilita
Dosiahnite s dokovacími stanicami Dell radu E tie isté funkcie, aké ponúka stolový počítač, vďaka jedinému jednoduchému pripojeniu vrátane prístupu k starším portom.

DELL Latitude E7470 porty

Porty a zásuvky

1. Konektor náhlavnej súpravy | 2. Čítačka pamäťových kariet | 3. Port USB 3.0 s funkciou PowerShare | 4. Port SIM | 5. Sieťový konektor | 6. Konektor HDMI | 7. Port DisplayPort | 8. Port USB 3.0 | 9. Port USB 3.0 | 10. Konektor napájania | 11. Otvor na bezpečnostný káblový zámok | 12. Voliteľná čítačka čipových kariet

Rozmery a hmotnosť DELL Latitude 14 série 7000

Rozmery a hmotnosť

Výška: 19,4 mm/0.76" | šírka: 334,9 mm/13,19" | hĺbka: 232 mm/9,13" | základná hmotnosť: 1,50 kg/3,32 lb
Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.