Latitude 13 E7370

Latitude 13 E7370

Latitude 13 E7370

4 produktov

Podniková trieda po novom. Najmenší 13-palcový notebook podnikovej triedy s displejom InfinityEdge na svete. S hliníkovým zadným krytom displeja LCD alebo s voliteľným krytom z uhlíkových vláken pre neuveriteľnú odolnosť.

Inšpiratívne inovácie. Ak ste extrémne vynaliezaví, neostanete bez povšimnutia. Preto nie je žiadnym prekvapením, že notebook...

Podniková trieda po novom. Najmenší 13-palcový notebook podnikovej triedy s displejom InfinityEdge na svete. S hliníkovým zadným krytom displeja LCD alebo s voliteľným krytom z uhlíkových vláken pre neuveriteľnú odolnosť.

Inšpiratívne inovácie. Ak ste extrémne vynaliezaví, neostanete bez povšimnutia. Preto nie je žiadnym prekvapením, že notebook Latitude 13 radu 7000 bol ocenený na podujatí CES 2016 Innovation Awards. Víťazná šnúra pokračuje bez prerušenia.

DELL Latitude E7370 - vrchol mobility

DELL Latitude E7370

Cestujte naľahko a vzbudzujte pozornosť: Najmenší notebook podnikovej triedy na svete je neuveriteľne tenký a ľahký, takže sa jednoducho a pohodlne prenáša. Pustite sa do práce na tenkom a sofistikovanom počítači, ktorý zostáva chladný na dotyk, kdekoľvek, kde vás zastihnú vaše pracovné povinnosti.

Stvorený pre úžasný obraz: Vychutnajte si väčší obraz vďaka ohromujúcemu displeju InfinityEdge, ktorý úplne odstraňuje okraje. Vyberte si antireflexnú dotykovú obrazovku s rozlíšením Full HD (1 920 x 1 080) alebo QHD+ (3 200 x 1 800) a presvedčte sa sami, ako šikovne dokážeme zmestiť 13,3-palcovú obrazovku do rámu 12-palcového notebooku.

Špičkové materiály: Telo notebooku Latitude 13 je vyrobené z vrstvy uhlíkových vláken, aké sa využívajú v leteckom priemysle, a zadný kryt displeja LCD je vyrobený z hliníka alebo z voliteľných uhlíkových vláken pre neuveriteľnú odolnosť. Navyše, naše komerčné klávesnice a zariadenia touchpad spĺňajú normy ISO, aby sme dosiahli maximálnu životnosť a pohodlné používanie.

Vysokovýkonné funkcie.

DELL Latitude E7370 - vrchol mobility

Pôsobivá efektivita: Pracujte podnikovou rýchlosťou s najnovšími procesormi Intel® Core M™ 6. generácie s technológiou Intel VPro a Pro WiDi 6.0.DELL Latitude E7370 - Vysokovýkonné funkcie

Špičkové možnosti pripojenia: Viacúčelový port Thunderbolt™ 3 umožňuje nabíjanie notebooku, pripojenie k viacerým zariadeniam (vrátane nových káblových dokovacích riešení od spoločnosti Dell) a prenos údajov rýchlosťou až 40 Gbit/s, čo je 8-krát rýchlejšie, ako ponúka rozhranie USB 3.0.

Bezdrôtová technológia: Nový notebook Latitude 13 ako prvý využíva voliteľnú technológiu 4 antén s plnou podporou pripojenia WWAN, ktorá poskytuje najvyššiu spoľahlivosť a flexibilitu pripojenia.


Dlhšia výdrž batérie: Spoľahnite sa na vynikajúcu štandardnú výdrž batérie, ktorú ešte môžete predĺžiť voliteľným napájacím zdrojom Dell Power Companion, aby ste mali dostatok energie na každom stretnutí.

Najlepšie zabezpečený: Iba spoločnosť Dell vám umožňuje vďaka nástroju Dell ControlVault používať na spracovanie a ukladanie autentifikačných údajov samostatný procesor zabezpečenia. Navyše, služba Dell Data Protection poskytuje bezpečnostné riešenia pre koncové zariadenia, ktoré zahŕňajú šifrovanie, overovanie a ochranu pred hrozbami.

Najlepšie ovládateľný: Najlepšie ovládateľný notebook na svete, ktorý bol vytvorený tak, aby umožňoval flexibilné a automatizované konfigurácie systému BIOS a celého systému prostredníctvom bezplatných nástrojov Dell Client Command Suite. Zjednodušujeme pre vás nasadenie, monitorovanie a aktualizáciu všetkých vašich notebookov Latitude.

Vždy spoľahlivý: Notebook Latitude 13 má neuveriteľne pevné šasi s dlhou životnosťou, ktoré bolo podrobené náročným testom vojenskej úrovne podľa normy MIL-STD 810G a je zárukou toho, že váš systém zvládne prácu v reálnych každodenných podmienkach.

Porty a zásuvky

Porty a konektory Latitude E7370

1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Kombinovaný zvukový konektor | 3. Port USB 3.0 s funkciou Power Share | 4. Otvor na zámok | 5. Thunderbolt™ 3 | 6.Thunderbolt™ 3 | 7. Port Micro HDMI | 8. Voliteľná zásuvka na kartu Micro SIM | 9. Voliteľná zásuvka na čipovú kartu

Rozmery a hmotnosť

Rozmery a hmotnosť Latitude E7370

Výška: 14,32 mm (0,56") | šírka: 304,8 mm (12") | hĺbka: 210,5 mm (8,3") | hmotnosť: 1,12 kg (2,47 lb)
Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.