VOSTRO 13 5000

VOSTRO 13 5000

VOSTRO 13 5000

4 produktov

Krásny dizajn pre prácu na cestách.


13 "tenký a ľahký notebook v prvotriednom farebnom prevedení a s vysokým výkonom pre profesionálov, ktorí hľadajú pôsobivý štýl a mobilitu.


Operačný systém


K dispozícii so systémom Windows 10 Pro for Workstations - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom.


Prvotriedny dizajn a maximálna mob...

Krásny dizajn pre prácu na cestách.


13 "tenký a ľahký notebook v prvotriednom farebnom prevedení a s vysokým výkonom pre profesionálov, ktorí hľadajú pôsobivý štýl a mobilitu.


Operačný systém


K dispozícii so systémom Windows 10 Pro for Workstations - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom.


Prvotriedny dizajn a maximálna mobilita


Pôsobivý výkon: Užite si skvelý výkon po celý pracovný deň vďaka až 8. generáciu procesorov Intel® Core ™ i7.


Štýlové cestovanie: Určený pre jednoduché cestovanie, kamkoľvek vás práca zavedie. Tenké, ľahké prevedenie prináša maximálnu mobilitu a štýlový hliníkový kryt spája odolnosť s elegantným profesionálnym vzhľadom.


Veľká pamäť: Vďaka až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM sa notebook nedostane do úzkych a poskytne vám rýchlejšiu odozvu aj nerušený multitasking.


Zvýšený výkon: Ak chcete používať aplikácie náročné na grafiku a dosiahnuť vysokého výkonu v každej situácii, vyberte samostatnú vstavanú grafickú kartu AMD Radeon ™ 530 s až 4 GB pamäte GDDR5.


Veľké úložisko: Disk SSD s kapacitou až 512 GB umožňuje ukladať neuveriteľné množstvo informácií bez obáv z nedostatku miesta. Okrem toho získate rýchlejšiu odozvu a tichšiu prevádzku.


Príjemná spolupráca, pohodlie a konektivita


Výnimočná čistota obrazu: Antireflexná displej IPS s rozlíšením Full HD ponúka ostrý a detailný obraz z každého uhla pre pohodlnú skupinovú spoluprácu a integrovaná webová kamera s vysokým rozlíšením a technológiou Waves MaxxAudio® Pro umožňuje spolupracovať na diaľku pomocou ostrého obrazu a jasného zvuku.


Navrhnutý pre pohodlie: Voliteľná podsvietená klávesnica a presný touchpad prinášajú viac pohodlia pre prácu.


Robustný konektivita: Široká škála portov, napr. USB 3.1 1. generácie typu A (2x), USB 3.1 1. generácie Type-C ™ (1x), rozhranie HDMI a čítačka kariet micro SD, umožňuje pripojiť súčasne rôzne zariadenia.


Spoľahlivé zabezpečenie vašej firmy


Zabezpečte svoju malú firmu: Voliteľný hardvérový modul TPM (Trusted Platform Module) ponúka ochranu obchodnej triedy a úložisko šifrovacích kľúčov, ktoré umožňujú overenie zariadení.


Možnosti správy, na ktoré sa môžete spoľahnúť: Ľahký prístup k systému BIOS spoločnosti Dell ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek.


Jednoduché zabezpečenia: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom - bez zadávania hesiel.


Žiadne oddelenie IT, žiadny problém: Voliteľné služby Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka nepretržitý priamy prístup ku skúseným technikom podpory, ktorí vám pomôžu rýchlo vyriešiť všetky ťažkosti.


Získajte farebnejší svet.

Vyberte si elegantné striebornú farbu v kombinácii s nočnou modrí (Silver a Nocturnal Blue) alebo pútavou ružovo zlatú doplnenú orieškovo hnedú (Rose Gold a Rich Walnut Brown).


Porty a sloty

1. Čítačka pamäťových kariet microSD | 2. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 3. Port USB 3.1 1. generácie, typ A, s technológiou PowerShare | 4. Otvor pre zámok Noble Lock | 5. Napájací konektor | 6. Port USB 3.1 1. generácie, Type-C ™ (DP / napájanie) | 7. Port HDMI | 8. Zvukový konektor typu jack


Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 15,81 mm - 17,55 mm (0,62 "- 0,69") | 2. Šírka: 323,9 mm (12,75 ") | 3. Hĺbka: 219,9 mm (8,65") | Hmotnosť: 1,410 kg (3,11 lb)

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.