Vostro 15 5581

Vostro 15 5581

Vostro 15 5581

3 produktov

Notebook Vostro 15 5581

Pracujte šikovne

15 "notebook, ktorý spája bezproblémové pripojenie, možnosti zabezpečenia a veľký displej a vytvára profesionálne pracovné zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

 

Funkcie


Operačný systém

Windows 10 Professional

 

Vaša práca vyzerá skvele.

Dvojstranný tenký rámik: S tenkými okrajmi je...

Notebook Vostro 15 5581

Pracujte šikovne

15 "notebook, ktorý spája bezproblémové pripojenie, možnosti zabezpečenia a veľký displej a vytvára profesionálne pracovné zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

 

Funkcie


Operačný systém

Windows 10 Professional

 

Vaša práca vyzerá skvele.

Dvojstranný tenký rámik: S tenkými okrajmi je ľahšie sa sústrediť na obrazovku a na prácu.

Vysoké rozlíšenie z každého uhla: Displej s rozlíšením Full HD vyzerá skvele z takmer akéhokoľvek smeru, vďaka technológii In-Plane Switching (IPS), ktorá ponúka perfektný obraz zo širokého pozorovacieho uhla.

Lepšia spolupráca: Funkcia SmartByte uprednostňuje streamovanie voči iným aplikáciám, zatiaľ čo technológia Waves Maxx Audiopro ponúka realistickú kvalitu zvuku pre bezproblémové videokonferencie.


 

Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Zabezpečte svoju malú firmu: Hardvérový modul TPM (Trusted Platform Module) 2.0 ponúka ochranu obchodnej triedy a úložisko šifrovacích kľúčov, ktoré umožňujú overenie zariadení. Spoločne s BitLocker môžete nakonfigurovať zabezpečenia.

Možnosti správy, na ktoré sa môžete spoľahnúť: Ľahký prístup k systému BIOS spoločnosti Dell ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek.

Jednoduché zabezpečenia: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom - bez zadávania hesiel.

Žiadne oddelenie IT, žiadny problém: Voliteľné služby Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka nepretržitý priamy prístup k pokročilým technikom podpory, ktorí vám pomôžu rýchlo vyriešiť všetky ťažkosti.

Ochrana proti nehodám: Snímač voľného pádu zamkne pevný disk a zabraňuje strate či poškodeniu dát, keď sa notebook otriasa alebo spadne.


Podpora výkonu

Najnovšie procesory: Vyriešte každodenné problémy pomocou najnovšej technológie sa štvorjadrovými procesormi Intel® i7 až 8. generácie.

Skvelá grafika: Spúšťajte viac úloh naraz bez prerušenia alebo prevádzkujte graficky náročné aplikácie pomocou samostatnej grafickej karty NVIDIA® MX130.

Dostatok pamäte a úložisko: Rozširujte úložisko a pamäť podľa potreby s voliteľnými diskami SSD PCIe NVMe as až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM.

Úspora energie: Režim Peak Shift obmedzuje spotrebu energie automatickým prepnutím na batérie, aj keď je zariadenie zapnuté do zásuvky.

 

 

Bezproblémová konektivita

Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom. Získate možnosť presmerovať upozornenie na telefónne hovory, správy SMS, správy IM a ďalšie aplikácie priamo do notebooku, takže sa môžete sústrediť na jednu obrazovku.

Port USB Type-C ™: Viacúčelový port umožňuje pripojiť sa k rôznym konfiguráciám pomocou jediného, jednoduchého pripojenia. Pripojte viacerých monitorov, klávesníc, tlačiarní a myšou do kompatibilného doku v kancelárii alebo odpojte notebook behom okamihu a vydajte sa na cesty.

Zjednoťte svoje zariadenia: Široká škála portov tiež zahŕňa rozhranie HDMI, USB 3.1 1. generácie typu A (2 ×), USB 2.0 (1 ×), čítačku pamäťových kariet SD a gigabitový Ethernet a umožňuje zostať v spojení na rôznych zariadeniach.


 

Lesk a profesionalita

Tenký a ľahký: Odľahčené prevedenie bolo vylepšené a prináša štýlový vzhľad a dojem.

Vyladené farby: Vyberte si temne žeravý alebo žiarivo lesklý šedý zovňajšok.

Maximálne pohodlie: Vďaka podsvietenej klávesnici (voliteľné) a presné dotykové podložke bude práca pohodlnejšie.


 

Porty a sloty

1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Port RJ-45 | 4. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 5. Napájací konektor | 6. Port USB 3.1 1. generácie, Type-C ™ (DP / PowerDelivery) | 7. HDMI v1.4 | 8. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 9. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 10. Slúchadlá / mikrofón


 

Rozmery a hmotnosť

Výška: 18,04 mm (0,71 ") | Šírka: 359,1 mm (14,1") | Hĺbka: 249 mm (9,8 ") | Hmotnosť od: 1,9 kg (4,19 lb)


Upozornenie:

Popis a obrázky sú určené pre celú radu DELL Vostro 15 5000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.