Inspiron 15 5579 2v1

Inspiron 15 5579 2v1

Inspiron 15 5579 2v1

1 produkt

Zariadenie 2 v 1 Inspiron 15 rady 5000

Zobrazte svoje vízie.


15-palcové zariadenie 2 v 1, štýlový dizajn so štyrmi flexibilnými režimami, veľkým displejom a vybranými funkciami ako je podsvietená klávesnica a disk SSD.


Operačný systém


K dispozícii s Widows 10 Home - najlepšia kombinácia funkcií systému Windows, ktoré poznáte, a nových vy...

Zariadenie 2 v 1 Inspiron 15 rady 5000

Zobrazte svoje vízie.


15-palcové zariadenie 2 v 1, štýlový dizajn so štyrmi flexibilnými režimami, veľkým displejom a vybranými funkciami ako je podsvietená klávesnica a disk SSD.


Operačný systém


K dispozícii s Widows 10 Home - najlepšia kombinácia funkcií systému Windows, ktoré poznáte, a nových vylepšení, ktorá si zamilujete.


Flexibilné režimy. Vynikajúce možnosti.


Preklopením do akcie: Vďaka inovatívnemu 360stupňovému závesu môžete zariadenie 2 v 1 Inspiron radu 5000 používať v štyroch rôznych režimoch: režim stanu pre čítanie receptov v reálnom čase, režim stojančeku pre sledovanie filmov v lietadle, režim notebooku pre písanie románov alebo e-mailov a režim tabletu pre pohodlné čítanie v kresle.


Jednoduché prispôsobenie: Zariadenie 2 v 1 Inspiron 15 rady 5000 je skvelou kombináciou výkonu a možnosti prenášania. Jeho 15,6-palcový displej ponúka o 40% väčšiu zobrazovaciu oblasť ako 13,3-palcový, budete teda mať viac miesta na rozloženie práce aj viac miesta na sledovanie filmov.


Široká škála možností: Voliteľná podsvietená klávesnica uľahčuje prácu pri slabom osvetlení a voliteľný infračervený fotoaparát spolupracuje s funkciou Windows Hello a umožňuje rýchle a bezpečné prihlásenie vďaka rozpoznávania tváre.
Štýlový za každej situácie.


Pripravený na cesty: Obľúbený 15-palcový displej je ideálny pre mobilitu i pohodlie a súčasne poskytuje dostatok miesta na prácu i zábavu alebo napríklad zdieľanie filmov s priateľmi.


Maximálna zobrazovacia plocha: Nový dizajn zariadenia radu 5000 zdôrazňuje displej oproti rámčeka a priťahuje pozornosť k tomuto skvelému displeji s širokým pozorovacím uhlom.


Pôsobivý dizajn: Tmavo šedé prevedenie ladí s hladkou matnou čiernou farbou vnútri a ponúka atraktívne profesionálny vzhľad. Vyzerá skvele pri akejkoľvek príležitosti.


Navrhnuté pre prispôsobenie. Vyskúšaná spoľahlivosť.


Ohromujúci zvuk i obraz: Všetky zariadenia Inspiron 5000 sú dodávané so zvukom Waves MaxxAudio® Pre a nainštalovaným grafickým adaptérom Intel® UHD Graphics 620 so zdieľanou grafickou pamäťou. Médiá i zvuk sú lepšie ako kedykoľvek predtým.


Rozdiel v disku SSD: Voliteľné disky SSD ponúkajú dlhšiu výdrž batérie, rýchlejšie reakcie, tichší chod a lepšiu odolnosť proti otrasom ako bežné pevné disky.


Pripojenie: Zariadenie 2 v 1 Inspiron radu 5000 je možné vybaviť voliteľným modulom Wi-Fi 802.11ac pre rýchle bezdrôtové pripojenie s dlhým dosahom a menšou potrebou ukladania do vyrovnávacej pamäte a stratami v porovnaní s staršími verziami.


Porty a sloty


1. Vypínač | 2. Ovládanie hlasitosti | 3 Čítačka pamäťových kariet SD | 4. USB 2.0 | 5. Slot pre zámok Noble | 6. Jednosmerné napájanie | 7. HDMI 1.4a | 8. USB 3.1 1. generácie s technológiou PowerShare | 9. USB 3.1 1. generácie | 10. Zvukový konektor typu Jack


Rozmery a hmotnosť


1. Výška: 19,5 - 20,4 mm (0,77 "- 0,80") | 2. Šírka: 324,8 mm (12,76 ") | 3. Hĺbka: 224,4 mm (8,85") | Hmotnosť od: 2,08 kg2 (4.58 libry)


Navrhnuté pre reálny svet - tam sa totiž odohráva život.


Chceme, aby ste svoj nový počítač mali radi aj v nadchádzajúcich rokoch. Preto spoľahlivosť všetkých notebookov Inspiron testujeme nielen na miestach, kde by ste to čakali, ale aj na neznámych chodníkoch do budúcnosti.


Zakúrte mu: Notebooky Inspiron testujeme na krátkodobé pôsobenie drsných podmienok pri teplote až 65 ° C / 149 ° F (napríklad v šatniach či zamknutých autách).


Na čom všetko visí: Testujeme, či aj po 20 000 otvorení a zatvorení veka sú závesy notebookov Inspiron zavesené pevne.


Kľúč k úspechu tvoria klávesy Bežné klávesy testujeme na 10 miliónov úderov, tlačidlá dotykového panela na 1 milión použití bez zlyhania. A to nie je všetko.


Tlačidlá: Nezáleží na tom, ako vypínač a tlačidlá multimédií nastavíte. Musia vydržať až 40 000 stlačení. A vydrží ich.


Otáčanie: Pokojne hovorte, že to je zbytočné. Keď základňu a veko každého notebooku Inspiron viac ako 25 000-krát otočíme, môžeme vás uistiť, že sú súčasti vo vnútri dobre ochránené.


Vždy vhodné riešenie: Ku 30 vybratí a vložení batérie notebooku Inspiron sa zrejme nedostanete, ale môžete sa spoľahnúť na to, že aj to sme vyskúšali.


Upozornenie:

Popis a obrázky sú určené pre celý rad Inspiron 15z 5000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.