Inspiron 17 G3 3779

Inspiron 17 G3 3779

Inspiron 17 G3 3779

6 produktov

Herný notebook Dell G3 17Choďte tam, kam vás hra zavedie.Inspiron G3 3779


17 "herný notebook so samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce®, procesory Intel® 8. generácie a tenkou konštrukciou pre dokonalý zážitok z hry.


Operačný systém


Dostupné s Windows 10 Home: Hranie v systéme Windows 10 je lepšia ako kedykoľvek predtým vďaka hrám v rozlíšení 4K,...

Herný notebook Dell G3 17Choďte tam, kam vás hra zavedie.Inspiron G3 3779


17 "herný notebook so samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce®, procesory Intel® 8. generácie a tenkou konštrukciou pre dokonalý zážitok z hry.


Operačný systém


Dostupné s Windows 10 Home: Hranie v systéme Windows 10 je lepšia ako kedykoľvek predtým vďaka hrám v rozlíšení 4K, technológiu DirectX 12 a streamovanie z hry.


Herné počítače Dell


Herné počítače Dell sú vyrobené s ohľadom na špecifické a náročné požiadavky hrajúcich užívateľov. Najnovšie procesory aj výkonné samostatné grafické adaptéry zaistí intenzívnejšie a realistickejšie hranie.Ponorte sa do hry

Ponorte sa do hry


Vynikajúca grafika: Hrajte vo vyššom nastavení s dokonalými detailmi a plynulým, realistickým priebehom s grafickou kartou až NVIDIA® GeForce® GTX 1060 a technológiou Max-Q.


Ohromujúca z každého uhla: Hra je ostrá takmer z akéhokoľvek uhla na 17 "obrazovke so širokým pozorovacím uhlom s technológiou IPS a antireflexným displejom s rozlíšením Full HD.


Plynule streamujte: Technológia SmartByte dáva prioritu obrazovému obsahu pre bezproblémové streamovanie.


Užite si zvuk: Ponorte sa do skvelého zvuku s dvoma prednými reproduktormi s technológiou Waves MaxxAudio® Pro.


Navrhnutý pre dokonalé hranieNavrhnutý pre dokonalé hranie


Viac výkonu. Lepšie hranie: 8. generácia štvorjadrových procesorov Intel® poskytuje rýchlu odozvu a vysoký výkon, či už hráte hry, streamuje videá alebo pracujete na iných projektoch náročných na využitie procesora.


Chladný aj pod tlakom: Dva ventilátory umožňujú systému zachovať si nízku teplotu i pri neprerušovanom hraní.


Vyrobený pre rýchlosť: Dve diskové jednotky s možnosťou diskov SSD vrátane NVMe PCIe zaisťujú vyšší výkon i spoľahlivosť a nový ethernetový port podporuje plné 100 / 1000gigabitové pripojenie pre vysokú rýchlosť komunikácie.


Lepšie možnosti bezdrôtového pripojenia: Vďaka variante rýchleho adaptéru Wi-Fi 802.11ac s dlhým dosahom môžete využívať výhody nových vynikajúcich smerovačov .11ac a získať prostredí s rýchlou odozvou a stabilným bezdrôtovým výkonom.


Tenký a štýlovýTenký a štýlový


Tenký a módne: Pri iba 25 mm ide o najtenší 17 "notebook v rade Dell G, vďaka čomu možno ešte ľahšie hrať na cestách.


Hrajte vo veľkom štýle: Upravte si notebook podľa svojho vkusu pomocou farebných variantov, vrátane čiernej a modrej, s matným vonkajším povrchom a modrými hernými prvkami.


Dostupnosť farieb sa môže líšiť podľa oblasti.


Vyrobené pre pohodlie

Vyrobené pre pohodlie

Výkonné porty: Port HDMI 2.0 ponúka 60Hz výstup 4k, zatiaľ čo voliteľný port Thunderbolt ™ 3 umožňuje prenášať súbory rýchlejšie a pripojiť jeden monitor s rozlíšením 5K alebo dva monitory 4K.

Funkcia Hello: Spolupracujte ľahko s funkciou Windows Hello pomocou praktickej čítačky odtlačkov prstov vo vypínači.

Vyrazte do bitky: Spustite počítač a začnite ihneď hrať vďaka 56Wh batériu a možnosti rýchlonabíjanie.


Posrty a sloty Inspiron 3779

Porty a sloty

1. Karta SD 2 v 1 / MicroMedia | 2. USB 3.1 2. generácie | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Noble | 4. Konektor jednosmerného napájania | 5. 1x voliteľný port Thunderbolt ™ 3 Type-C ™ s podporou pre 40Gb / s pripojenie Thunderbolt a DisplayPort | 6. HDMI 2.0 | 7. Gigabitový ethernet RJ-45 | 8. Port SuperSpeed USB 3.1 1. generácie typu A, vrátane jedného s funkciou PowerShare | 9. Slúchadlá / mikrofón


Rozmery a hmotnost Inspiron G3

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 25 mm (0,98 ") | 2. Šírka: 415,4 mm (16,35") | 3. Hĺbka: 279,2 mm (10,99 ") | Hmotnosť od: 3,27 kg (7,20 lb)


Upozornenie:

Popis a obrázky sú určené pre celý rad Inspiron G3 3000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.