Inspiron 15 G3 3579

Inspiron 15 G3 3579

Inspiron 15 G3 3579

6 produktov

Herný notebook Dell Inspiron G3 3579 

Choďte tam, kam vás hra zavedie.

15 "herný notebook so samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce®, procesory Intel® 8. generácie a tenkou konštrukciou pre dokonalý pôžitok z hry.


Operačný systém

Dostupné s Windows 10 Home: Hranie v systéme Windows 10 je lepšia ako kedykoľvek predtým vďaka hrám v r...

Herný notebook Dell Inspiron G3 3579 

Choďte tam, kam vás hra zavedie.

15 "herný notebook so samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce®, procesory Intel® 8. generácie a tenkou konštrukciou pre dokonalý pôžitok z hry.


Operačný systém

Dostupné s Windows 10 Home: Hranie v systéme Windows 10 je lepšia ako kedykoľvek predtým vďaka hrám v rozlíšení 4K, technológiu DirectX 12 a streamovanie z hry.


Herné počítače Dell

Herné počítače Dell sú vyrobené s ohľadom na špecifické a náročné požiadavky hrajúcich užívateľov. Najnovšie procesory aj výkonné samostatné grafické adaptéry zabezpečí intenzívnejší a realistickejší pôžitok z hry.


Herne počítače DELL GAMING

Ponorte sa do hry

Ohromujúca z každého uhla: Na 15 "obrazovke so širokým pozorovacím uhlom s technológiou IPS a antireflexným displejom s rozlíšením Full HD je hra ostrá takmer z akéhokoľvek uhla.

Plynule streamujte: Technológia SmartByte dáva prioritu obrazovému obsahu pre bezproblémové streamovanie.

Užite si zvuk: Ponorte sa do skvelého zvuku s dvoma prednými reproduktormi s technológiou Waves MaxxAudio® Pro.


Navrhnutý pre dokonalé hranieNavrhnutý pre dokonalé hranie

Viac výkonu. Lepšie hranie: 8. generácia štvorjadrových procesorov Intel® poskytuje rýchlu odozvu a vysoký výkon, či už hráte hry, streamuje videá alebo pracujete na iných projektoch náročných na využitie procesora.

Chladný aj pod tlakom: Dva ventilátory umožňujú systému zachovať si nízku teplotu i pri neprerušovanom hraní.

Vyrobený pre rýchlosť: Dve diskové jednotky s možnosťou diskov SSD vrátane NVMe PCIe zaisťujú vyšší výkon i spoľahlivosť a nový ethernetový port podporuje plné 100 / 1000gigabitové pripojenie pre vysokú rýchlosť komunikácie.

Lepšie možnosti bezdrôtového pripojenia: Vďaka variante rýchleho adaptéru Wi-Fi 802.11ac s dlhým dosahom môžete využívať výhody nových vynikajúcich smerovačov .11ac a získať prostredí s rýchlou odozvou a stabilným bezdrôtovým výkonom.


Tenký a štýlový

Tenký a módne: Pri púhych 22,7 mm ide o najtenší 15 "notebook v rade Dell G, čo z neho tvorí ideálny notebook pre hranie na cestách.Tenký s štýlový

Hrajte vo veľkom štýle: Upravte si notebook podľa svojho vkusu pomocou farebných variantov, vrátane čiernej, tmavo modrej či alpské bieloby, s matným vonkajším povrchom a modrými hernými prvkami.

Dostupnosť farieb sa môže líšiť podľa oblasti.


Vyrobené pre pohodlie

Výkonné porty: Port HDMI 2.0 ponúka 60Hz výstup 4k, zatiaľ čo voliteľný port Thunderbolt ™ 3 umožňuje prenášať súbory rýchlejšie a pripojiť jeden monitor s rozlíšením 5K alebo dva monitory 4K.

Pozdravte: Spolupracujte ľahko s funkciou Windows Hello pomocou praktickej čítačky odtlačkov prstov vo vypínači.

Vyrazte do bitky: Spustite počítač a začnite ihneď hrať s 56Wh batériou a možnosťou rýchlonabíjania.


Porty a sloty Inspiron G3

Porty a sloty

1. Karta SD 2 v 1 / MicroMedia | 2. USB 3.1 2. generácie | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Noble | 4. Konektor jednosmerného napájania | 5. Voliteľný port Thunderbolt ™ 3 s pripojením Type-C ™ | 6. HDMI 2.0 | 7. Gigabitový ethernet RJ-45 | 8. Port USB 3.1 SuperSpeed s funkciou PowerShare | 9. Slúchadlá / mikrofón


Inspiron G3 - Rozmery a hmotnosť

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 22,7 mm (0,89 ") | 2. Šírka: 380 mm (14,96") | 3. Hĺbka: 258 mm (10,16 ") Hmotnosť od: 2,53 kg (5,57 lb)


Upozornenie:

Popis a obrázky sú určené pre celý rad Inspiron G3 3000, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

Filtrovať podľa

Operačný systém:
Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.