Myši

  3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Zväčšiť

  3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless

  DELL DELL

  A8022401

  Nové

  3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless

  Viac detailov

  489,00 €

  s DPH
  407,50 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 48 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 48 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 2,40 €.

  Technické údaje

  Vlastnosti
  Typ zariadenia: 3D myš
  Počet tlačidiel: 15
  Technológia: Bezdrôtová 2.4GHz (bezdrôtový prijímač USB)

  Prehľad
  Profesionálny navigácia v 3D priestore
  Profesionálne a patentovaný senzor vytvorený od profesionálov pre profesionálov. Tento senzor so šiestimi stupňami voľnosti (6DOF) vám zaručí pocit prirodzenej navigácia v 3D priestore.
  Plynule sa tak môžete pohybovať posúvaním, otáčaním a približovaním pracovného priestoru alebo priamo modelu. Preskúmajte všetky uhly svojho 3D modelu jednou rukou, zatiaľ čo tou druhou budete zároveň vykonávať bežné editácia zo svojej klasickej 2D myši.

  Sloboda bez drôtov
  Koniec káblom. Už žiadne ďalšie obmedzenia. Táto myš Vám poskytuje reálne prepojenie k 3D obsahu pomocou bezdrôtovej technológie v pásme 2,4 GHz.
  Stačí len pripojiť prijímač do USB konektora na vašom PC a hneď môžete využívať spoľahlivého bezdrôtového pripojenia. Batéria vám vydrží až na dva mesiace práce (5 dní v týždni x 8h) a pre dobitie stačí jednoducho pripojiť USB kábel, ktorý je súčasťou balenia a môžete rovno pokračovať v práci.

  Flexibilné možnosť pripojenia
  Bezdrôtový US prijímač môžete pripojiť buď priamo do vašej pracovnej stanice, alebo môžete tiež využiť káblového rozbočovača, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka nemu môžete myš jednoducho nabíjať alebo s ňou rovno pracovať bez ohľadu na vykonanie vášho počítača.

  Inteligentné klávesy na dosah ruky
  Pracujte chytrejšie, a to vďaka štyrom inteligentným klávesám, ktoré sa nachádzajú na vrchnej časti myši. Tie dokážu automaticky rozpoznať aplikačné prostredie a na základe toho zmení funkciu, ktorá sa pod nimi skrýva. Iné funkcie vám teda automaticky ponúkne v AutoCADu a iné v Inventoru.

  Ďalšie funkčné klávesy
  Po ľavej stane myši nájdete štyri užitočné funkčné klávesy, ktoré vám uľahčia prístup k funkciám ako ESC, Shift, Ctrl a Alt. Ušetríte tak čas, pretože nebudete musieť rukou prechádzať ku klávesnici.
  Po pravej strane myši sú tlačidlá pre rýchly náhľad, ktoré vám umožnia jednoducho natáčať pohľad do predpripravených pozícií. Uprostred týchto pohľadových tlačidiel sa nachádza ďalšia, ktoré slúžia pre uzamknutia funkcie otáčania. Teda napríklad v režime skíc, kde otáčanie nepotrebujete, vám zostane k dispozícii posúvanie, približovanie a odďaľovanie ale predmet budete mať stále v rovnakej rovine.

  Plne editovateľná radiálne ponuka
  Vďaka ovládaču 3DxWare si na funkčné klávesy môžete nastaviť i radiálne ponuku. A to buď prednastavenú všeobecnú, alebo svoju užívateľsky definovanou. Radiálnych ponúk môžete mať aj viac a môžete si tak rozšíriť prístup až k 60 funkciám naraz.

  Prvotriedne kvalitné ergonómia
  Firma 3D Connexion je známa kvalitným spracovaním svojich výrobkov. Na materiáloch určite nešetrí. Výsledkom je vysoko odolná a precízne 3D myš s mäkčenou obalenú opierkou ruky plnej veľkosti pre vaše maximálne pohodlie. Z nej máte veľmi jednoduchý prístup ku všetkým z 15 plne programovateľných tlačidiel.

  Softvér 3DxWare 10
  Prepracovaný ovládací softvér pre všetky myši od 3D connexion. Tento ovládač Vám umožní si myš prispôsobiť a optimalizovať presne podľa svojich predstáv. Zmeňte si citlivosť myši alebo funkcie programovateľných tlačidiel tak, aby vyhovovali Vami používanej aplikácii.

  Podporovaný softvér
  Autodesk Inventor (vrátane LT verzie)
  Autodesk Revit (vrátane LT verzie)
  AutoCAD
  Autodesk Maya
  Autodesk 3ds Max
  Blender

  Obsah balenia
  SpaceMouse® Pre Wireless
  USB prijímač
  USB kábel 1.5m
  USB kábel 0.5m
  Twin-port USB Hub

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.