3Dconnexion SpaceMouse Pro
3Dconnexion SpaceMouse Pro
3Dconnexion SpaceMouse Pro
3Dconnexion SpaceMouse Pro
3Dconnexion SpaceMouse Pro
3Dconnexion SpaceMouse Pro

3Dconnexion SpaceMouse Pro

3Dconnexion SpaceMouse Pro

A6986184
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
439,00 €
S DPH
365,83 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Vlastnosti
Typ zariadenia: 3D myš
Počet tlačidiel: 15

Profesionálny navigácia v 3D priestore
Táto 3D myš je už plne profesionálne zariadenie, s ktorým môžete pracovať neustále a vďaka špičkovému ergonomickému tvaru Vás rozhodne nebude bolieť ruka. Ruka veľmi príjemne leží na obalené opierke a každý prst má na dosah celkovo až 15 veľkých plne programovateľných funkčných kláves pre editáciu modelu, prístup k aplikáciám, rýchlemu natočenie daného pohľadu a podobne.
Samozrejme ako každá 3D myš od 3D Connexion, je aj táto vybavená senzorom so šiestimi stupňami voľnosti (6DOF), ktorý Vám umožňuje efektívny pohyb s modelom v 3D priestore. Stačí jednoducho na myš zatlačiť, otáčať alebo nakláňať ovládacie koliesko a vďaka tomu sa dá intuitívne posúvať, približovať, vzďaľovať sa alebo sa otáčať v priestore modelu. A druhú ruku máte stále voľnú na svojej 2D myši na ovládanie bežných funkcií úprav modelu.

Pohodlný a ergonomický dizajn
Kvalitná opierka ruky s mäkčeným poťahom Vám zabezpečí maximálny komfort a perfektné nasmerovanie ruky presne na ovládacej klobúčik. Ruka sa teda neunaví ani keď ju budete mať na myši celý deň.
Na zariadení sa nachádza až 15 programovateľných tlačidiel. Všetky sú veľmi prakticky umiestnené, takže k nim máte veľmi jednoduchý prístup, čo Vám umožní pracovať ešte efektívnejšie.

Klávesy rýchlych pohľadov
Celkom 5 tlačidiel pre nastavenie rýchlych pohľadov sa nachádza na pravej strane myši. Zaisťujú Vám rýchly prístup jedným prstom až k dvanástim pohľadom. Tým Vám uľahčujú pohyb v modeli, vyhľadávaní jeho chýb a efektívnejšie prezentovanie Vašej práce.
Uprostred sa nachádza prepínač rotácie, ktorý Okaz zablokovať otáčanie osí a zaistí Vám teda súbežné zoomovanie a posúvanie v konkrétnych pracovných módoch (napríklad skicovanie).

Plne programovateľné funkčné klávesy
Na vrchnej časti myši nájdete celkom 4 inteligentné funkčné klávesy. Ovládač zariadenia dokáže automaticky rozpoznať rozhrania vašej CAD aplikácie (Inventor, AutoCAD, Revit, ...) a automaticky k týmto tlačidlám priradí príslušný príkaz. To sa dá samozrejme aj zmeniť v ovládači 3DxWare10.

Ďalšie funkčné klávesy
Po ľavej strane myši sa nachádzajú ďalšie 4 funkčné klávesy, ktoré vám poskytujú jednoduchý a rýchly prístup k funkciám kláves Ctrl, Shift, Alt a Esc. Tým Vám samozrejme šetrí čas, ktorý by ste inak venovali častým presunom ruky na klávesnici.

Náhľad displaya na monitore
Ak máte operačný systém Windows, potom môžete využiť zaujímavú funkciu displaya na monitore. Ten vám poskytne vizuálnu väzbu pre dané príkazy priradené inteligentným funkčným klávesám (klávesy 1-4 na vrchu myši). Vy sa tak môžete nerušene sústrediť na vaše dané pracovné prostredie.

Virtuálne NumPad
Ďalšou zaujímavou funkciou je vyvolanie virtuálneho Numpad (číselnej klávesnice) pre zadávanie číselných dát bez nutnosti presúvania Vašej pravej ruky z 2D myši. Opäť je funkcia navrhnutá predovšetkým pre ušetrenie Vášho času.

Softvér 3DxWare 10
Prepracovaný ovládací softvér pre všetky myši od 3D connexion. Tento ovládač Vám umožní si myš prispôsobiť a optimalizovať presne podľa svojich predstáv. Zmeňte si citlivosť myši alebo funkcie programovateľných tlačidiel tak, aby vyhovovali Vami používanej aplikácii.

Podporovaný softvér
Autodesk Inventor (vrátane LT verzie)
Autodesk Revit (vrátane LT verzie)
AutoCAD
Autodesk Maya
Autodesk 3ds Max
Blender
  
Obsah balenia
3D myš SpaceNavigator
CD ROM: Ovládače, ukážky a nástroje

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.