Myši

  3Dconnexion SpaceNavigator pre notebooky USB Zväčšiť

  3Dconnexion SpaceNavigator pre notebooky USB

  DELL DELL

  A7117063

  Nové

  3Dconnexion SpaceNavigator pre notebooky USB

  Viac detailov

  159,00 €

  s DPH
  132,50 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 15 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 15 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,75 €.

  Technické údaje

  Prehľad
  SpaceNavigator pre notebooky je prenosná 3D myš, ktorá prináša intuitívne a presnú 3D navigáciu pre mobilných užívateľov.

  Vlastnosti
  Typ zariadenia: ovládač 3D pohybu
  Rozmery: 6.4 cm x 6.4 cm x 4.3 cm
  Hmotnosť: 250 g
  Technológia detekcie pohybu: Optická
  Počet tlačidiel: 2
  Vlastnosti: rotácia rukoväte, programovateľné tlačidlá
  Káble: 1 x kábel USB - integrovaný

  Špičková 3D navigácia
  Najmenší 3D myš z dielne firmy 3D Connexion. To však nijako nebráni aby dosiahla rovnakej kvality a precíznosti pohybu v 3D priestore ako ostatné myši. A to opäť vďaka profesionálnemu patentovanému snímaču zariadenie so šiestimi stupňami voľnosti (6DOF). Vďaka nemu sa môžete veľmi efektívne pohybovať ako v 3D modeli, tak napríklad aj ovládať polohy kamier.

  Najlepšia voľba na cesty
  Jedná sa o naozaj malú 3D myš. Najmenší zo všetkých vyrábaných. Váži iba 250 gramov, v priemere má 68 mm a na výšku len 46 mm. To z nej robí ideálneho spoločníka na cesty. Aj cez tieto malé rozmery dokáže pevne stáť na povrchu stola a rozhodne po ňom nijako nekĺže.

  Jednoduché používanie
  Na myši nájdete celkom dve plne programovateľné tlačidlá, ktoré každé spúšťa svoje radiálne menu. To si môžete kompletne prenastaviť podľa svojich užívateľských preferencií podľa toho, aké funkcie využívate v programe najčastejšie. K dispozícii tak budete mať neustále ž 8 funkcií programu.

  Softvér 3DxWare 10
  Prepracovaný ovládací softvér pre všetky myši od 3D connexion. Tento ovládač Vám umožní si myš prispôsobiť a optimalizovať presne podľa svojich predstáv. Zmeňte si citlivosť myši alebo funkcie programovateľných tlačidiel tak, aby vyhovovali Vami používanej aplikácii.

  Podporovaný softvér
  Autodesk Inventor (vrátane LT verzie)
  Autodesk Revit (vrátane LT verzie)
  AutoCAD
  Autodesk Maya
  Autodesk 3ds Max
  Blender

  Obsah balenia
  3D myš SpaceNavigator for Notebooks
  CD ROM: Ovládače, ukážky a nástroje

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.