Batohy na notebooky

  DELL batoh Urban Backpack pre notebooky do 15,6" Zväčšiť

  DELL batoh Urban Backpack pre notebooky do 15,6"

  DELL DELL

  460-BCBC

  Nové

  DELL batoh Urban Backpack pre notebooky do 15,6"

  Viac detailov

  49,99 €

  s DPH
  41,66 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 4 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 4 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.

  Hodnotenie: 0.0/5 (0 hlasov)

  Technické údaje

  V batohu Dell Urban Backpack-15 môžete bezpečne prepravovať notebook, tablet aj zložky. Elegantný a ľahký batoh je určený pre notebooky Dell s až 15,6palcovým displejom. Do samostatnej priehradky na tablet sa pohodlne zmestia všetky modely tabletov Dell. Zložky, dokumenty a ďalšie potrebné veci môžete prehľadne a bezpečne usporiadať vo veľkom úložnom priestore. Batoh je vyrobený z odolnej látky a má u vonkajšieho zipsy reflexné prvky. na každodenných cestách do práce ste teda viac chránenie.

  Batoh Dell Urban Backpack-15
  V batohu Dell Urban Backpack-15 môžete bezpečne prepravovať notebook aj tablet.

  Chráňte svoj notebook a tablet pri preprave
  V batohu Dell Urban Backpack-15 budete notebook prepravovať bezpečne aj štýlovo. Notebook a tabliet budú bezpečne uložené medzi vrstvami peny, ktorá absorbuje nárazy na cestách. Batoh Urban Backpack tiež ponúka vyhradenej priehradky pre notebook a tablet v hlavnej časti, ktoré vašu elektroniku ochráni.

  Lepšiu ochranu podporuje aj odolný materiál
  Ošetrený materiál s veľkým množstvom vlákien a základňa z materiálu 1680D poskytujú väčšiu odolnosť a ochranu a reflexné prvky pri vonkajšom zipsu zaistí lepšiu viditeľnosť pri každodenných cestách do práce.

  Elegantný a ľahký dizajn pre štýl a pohodlie
  Kompaktný, ľahký dizajn s elegantným profilom ponúka štýl a funkcie. Polstrovaný a mriežkovaný zadný panel ponúka ešte pohodlnejšie prenášanie. Ramenné popruhy možno ľahko prispôsobiť pre čo najvyššie pohodlie.

  Veľký úložný priestor na zložky a pomôcky
  Veľký úložný priestor ponúka okrem bezpečných priehradok na notebook a tablet tiež priestor na zložky, dokumenty a ďalšie potrebné veci.

  Vonkajšie vrecká na malé príslušenstvo pre rýchly prístup
  Vrecko pre rýchly prístup na prednej strane batohu má odolné zatavené zdrhovadlo a keď si do nej uložíte kľúče, mobilný telefón alebo peňaženku, budete ich mať na dosah. Ďalšie predné vrecko pre ochranu cenných predmetov má navyše panel pre usporiadanie predmetov.

  Externé držiaky na fľaše s vodou
  Držiaky na fľaše s vodou umiestnené vonku udržujú kvapaliny mimo citlivú elektroniku a dôležité zložky.

  Vhodný pre väčšinu notebookov do 15,6palcového displeja
  Batoh Urban Backpack je určený pre notebooky s až 15,6palcovým displejom, je teda kompatibilný s širokú škálu modelov. Do priehradky na tablet sa pohodlne zmestia všetky modely tabletov Dell.

  Obsah balenia
  Batoh Dell Urban Backpack 15

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.