XPS 13

XPS 13

XPS 13

21 produktov

Nový ultra tenký a extrémne výkonný ultrabook. Má 13,3" FullHD alebo QHD+ doytkový displej s najmenšími rámikmi vďaka čomu sa zmestil 13,3" displej do tela 11" notebooku. Displej je chránený sklom Gorilla. Procesory Intel i5 alebo i7 piatej generácie dodávajú obrovskú porciu výkonu, rýchly SSD disk ako aj dostatočná RAM výkon ešte viac umocňujú....

Nový ultra tenký a extrémne výkonný ultrabook. Má 13,3" FullHD alebo QHD+ doytkový displej s najmenšími rámikmi vďaka čomu sa zmestil 13,3" displej do tela 11" notebooku. Displej je chránený sklom Gorilla. Procesory Intel i5 alebo i7 piatej generácie dodávajú obrovskú porciu výkonu, rýchly SSD disk ako aj dostatočná RAM výkon ešte viac umocňujú. Super rýchly štart do 4 sekúnd z dlhodobého spánku. To sú len niektoré z úžasných vlastností nového DELL XPS 13.

DELL XPS 13 - nekonečný displej


Veľká obrazovka, malý notebook: 13-palcový displej Infinity, ktorý nemá prakticky žiadne okraje, sa inteligentne zmestí na notebook s veľkosťou 11 palcov. V porovnaní s notebookom Apple® MacBook Air 13 je notebook XPS 13 o 23 % menší, a pritom má rovnakú veľkosť obrazovky. 

Pôsobivá veľkosť obrazovky: V tomto inovatívnom dizajne uvoľňuje tenký rám miesto na obrazovke. Displej Infinity, ktorý nemá na troch stranách prakticky žiadny okraj, má rám s miniatúrnou hrúbkou 5,2 mm, vďaka čomu je to ten najtenší rám, aký nájdete na dnešných notebookoch. Vďaka tenkému rámu, ktorý predstavuje menej než 2 % celkovej veľkosti displeja, si môžete vychutnávať väčšiu obrazovku.

Tenká konštrukcia: Notebook XPS 13 nie je len malý, ale aj úžasne tenký, vďaka čomu je ideálnym mobilným spoločníkom. S hrúbkou len 9 – 15 mm a hmotnosťou už od 1,18 kg si ho môžete jednoducho vložiť do tašky alebo batoha a vydať sa na cestu. 

Úžasné zobrazenie

Úžasné rozlíšenie UltraSharp™ QHD+ (3 200 x 1 800): Vyberte si displej s rozlíšením 5,7 milióna pixlov (276 ppi) a získajte dokonalé zážitky zo sledovania obrazu s vysokou presnosťou, mimoriadnou ostrosťou a najmenšími detailmi. Tento displej obsahuje 2,5-krát viac pixlov než displej FHD, 5-krát viac pixlov než displej HD a 4,4-krát viac pixlov než displej notebooku MacBook Air 13 (alebo iných produktov s displejom HD+). K dispozícii je aj nedotykový displej s rozlíšením Full HD (1 920 x 1 080). 

Jednoduché zdieľanie: Zreteľne sledujte obsah takmer z ľubovoľného uhla na paneli IGZO2 IPS, ktorý poskytuje široký pozorovací uhol na úrovni až 170°. Živé farby na obrazovke si tak môžete vychutnávať spolu so svojimi priateľmi.

Rozjasnite si deň: Obrazovka je dostatočne brilantná na to, aby ste na nej mohli sledovať filmy aj na slnečnom svetle a neprichádzali ste o žiadne detaily. S jasom 400 nitov je až o 100 % jasnejší než bežný panel (200 nitov), výsledkom čoho je skvelý obraz aj vonku. Vďaka vysokému rozsahu farieb na úrovni až 72 % a vysokému kontrastnému pomeru 1 000 : 1 sa na obrazovke zobrazuje viac farieb, takže uvidíte tie najsvetlejšie svetlé a najtmavšie tmavé odtiene.

Podpora dotykového ovládania: Voliteľný dotykový displej vám umožňuje pracovať s technológiami prirodzene – presne, ako ste zvyknutí na svojom telefóne alebo tablete. Vychutnávajte si dotykové ovládanie svojich aplikácií, softvéru od spoločnosti Adobe a operačného systému. 

Malé rozmery. Obrovský výkon.

Začnite pracovať rýchlejšie: Vychutnávajte si rýchlosť, ostrosť a vylepšenú grafiku s novými procesormi Intel® Core™.

Zostaňte pracovať dlhšie: Batéria vydrží napájať notebook s displejom s rozlíšením FHD až 15 hodín (12 hodín v prípade displeja s rozlíšením QHD+), vďaka čomu má vo svojej triede bezkonkurenčné postavenie. V kombinácii s adaptérom Dell Power Companion získate výdrž batérie až 22 hodín, čo vám umožní bez akýchkoľvek obmedzení napájať aj ďalšie zariadenia.

Rýchle spúšťanie: Vďaka disku SSD a technológii Intel® Rapid Start sa notebook XPS 13 spúšťa a prebúdza z režimu spánku v priebehu niekoľkých sekúnd.

Lepšia použiteľnosť

Presné zoomovanie a klikanie: Vylepšený touchpad urobí zakaždým presne to, čo zamýšľate, vďaka čomu sa môžete rozlúčiť s preskakujúcim či plávajúcim kurzorom. Zabezpečuje plynulé posúvanie, približovanie a vzďaľovanie, takže notebook môžete ovládať podobnými gestami, na aké ste zvyknutí pri používaní dotykovej obrazovky. A vďaka funkcii ochrany pred náhodnou aktiváciou sa vám už nestane, že kliknete vedľa alebo omylom, keď sa náhodou dotknete dlaňou touchpadu.

Uvidíte, čo vám doteraz chýbalo: Táto štandardná podsvietená klávesnica rozsvieti vaše klávesy a vnesie nové svetlo aj do vašich nápadov. Pri písaní na klávesnici s touto mimoriadne užitočnou funkciou už nebudete musieť žmúriť v miestnostiach so slabým alebo žiadnym osvetlením. Keď raz zažijete túto pridanú funkciu, už bez nej nebudete môcť žiť.

Prémiové materiály pre úžasný dizajn a odolnosť

Vysoká odolnosť: Konštrukcia z opracovaného hliníka znamená, že notebook XPS 13 je precízne vyrezaný z jedného kusa hliníka, takže jeho šasi je pevné a odolné.

Studený aj pod tlakom: Produkty XPS využívajú uhlíkové vlákna podobné tým, ktoré sa používajú v najvýkonnejších pretekárskych autách a motorkách na svete. Tieto vlákna sa vyznačujú dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti. Opierka rúk je pevná a tenká ako hliník, je však ľahšia a na pocit chladnejšia. 

Odoláva každodenným nástrahám: Displej so sklom Corning® Gorilla® NBT™ QHD+ má až 10-krát väčšiu odolnosť pred poškriabaním než štandardné sklo, vďaka čomu pomáha predchádzať škrabancom, ktoré vznikajú pri manipulácii, čistení alebo utieraní.

Najekologickejší notebook XPS v histórii

Energeticky úsporný: Tento notebook je energeticky úspornejší než kedykoľvek predtým, vďaka čomu získal certifikát ENERGY STAR® 6.0.

Inteligentnejšie materiály: Notebook XPS 13 bol vytvorený s ohľadom na životné prostredie, takže neobsahuje škodlivé materiály, ako je napríklad olovo, ortuť a niektoré ftaláty. Je to ten najekologickejší notebook XPS v histórii – je zaregistrovaný aj v programe EPEAT® SILVER4 a neobsahuje BFR ani PVC.

Podporuje recykláciu: Vnútorná konštrukcia notebooku je vyrobená z rýchlo obnoviteľného bambusu, vďaka čomu je úplne recyklovateľná a vy sa nemusíte obávať o vplyv používaných materiálov na životné prostredie. Okrem toho sa až 90 % dielov notebooku dá jednoducho recyklovať alebo opätovne použiť.

Váš obsah. Kdekoľvek a kedykoľvek.

Uložte si súbory do služby Dropbox a dostanete sa k nim z ľubovoľného zariadenia. So službou Dropbox môžete kdekoľvek upravovať dokumenty, zdieľať fotografie a prehrávať videá. Aj keď sa s vaším počítačom niečo stane, vaše súbory sú vždy bezpečne uložené v službe Dropbox. Pri kúpe nového počítača Dell* môžete získať 20 GB úložného priestoru v službe Dropbox na 1 rok.

* Platí pre spotrebiteľské počítače Dell alebo vybrané tablety Venue
Menej
Viac
Zobrazuje sa 1 - 21 z 21 položiek

Filtrovať podľa

Grafická karta:
Operačná pamäť RAM:
Disk - úložisko:
Veľkosť displeja:
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.