Alienware 13

  Alienware 13

  Alienware 13

  1 produkt

  Alienware 13 je silný herný notebook, ktorý je tenší a ľahší. Stvorený pre vysoký výkon vďaka meďenému chladeniu sa nezadýcha. Voliteľný QuadHD displej, výkonný procesor Core i7 a grafická karta robia z Alienware 13 mimoriadne výkonný ultraprenosný notebook. Pripoj k nemu Alienware grafický zosilňovač s desktopovou grafickou kartou a hraj na najvyššej úrovni. Alienware 13 spája dva svety. Doma je to v spojení s grafickým zosilňovačom ultimátny stroj a na cestách je to kompaktný univerzálny notebook s dostatočným výkonom.

  Kráľ ulíc. Pán domu.Alienware grafický zosilňovač

  Hraj tak, ako chceš na Alienware 13. Je to silný herný notebook, ktorý je tenší a ľahší, než čokoľvek, čo sme predtým vytvorili. Vyrobený s prvotriednymi funkciami, ako je meďené chladenie, Quad HD displej, s vysoko výkonným procesorom a grafikou. Alienware 13 je navrhnutý tak, aby si si mohol užívať skvelý herný zážitok kdekoľvek a kedykoľvek.

  V kombinácii s Alienware grafickým zosilňovačom, ktorý je poháňaný upgradovateľnou desktopovou grafickou kartou môžeš transformovať Alienware 13 do ultimátnej hernej strojovne. Stačí pripojiť a užívať si živé zobrazenie a masívne zvýšenie výkonu s grafickou kartou desktopovej rady.

  Herný svätý grál

  Zapoj. Pripútaj sa: Obohať svoje domáce hranie s voliteľným Alienware grafickým zosilňovačom. Jednoducho zapoj Alienware 13, reštartuj a vychutnaj si plne desktopový zážitok – pokročilé 4K NVIDIA alebo AMD grafické karty, pretaktovaný procesor pre šialené zvýšenie výkonu a zobrazenie až na dvoch monitoroch. Taktiž využi zabudovaný 4-portový USB 3.0 hub pre väčší komfort a konektivitu.

  Killer kombo: Grafický zosilňovač poskytuje dokonalé riešenie pre hráčov, ktorí túžia hrať kedykoľvek a kdekoľvek. Zostaň v hre, zatiaľ čo si na cestách a keď sa vrátiš, tak pripoj zosilňovač a dva monitory a užívaj si možnosti desktopovej grafickej karty.

  Grafická strojovňa: Pri hraní hier na cestách ti grafická karta s 2GB GDDR5 pamäte dodá dostatok výkonu pre plynulé hranie.

  Skutočný upgrade pre grafický výkon

  Alienware výkon s grafickým zosilňovačom

  Nezastaviteľné inovácie

  Vízia víťazstva: Uži si celý 13,3″ LCD displej, ktorý ponúka úžasne jasnú grafiku je k dispozícii s rozlíšením HD, FullHD alebo zvoľ QuadHD displej s dotykovou obrazovkou. FullHD a QuadHD displeje ponúkajú technológiu IPS. Získaj až 2560×1440 hustotu pixelov a extra široké pozorovacie uhly s voliteľnou technológiou IIPS.

  Výkonnostné schopnosťi: Vybavený Intel® Core™ U i5 procesorom. Alienware 13 je dostatočne vybavený pre bezproblémový herný zážitok. To znamená, že môžeš reagovať rýchlejšie ako tvoji súperi, a preskúmať svety hladšie.

  Perfektné prenositeľnosť: Alienware 13 je tenší, ľahší a má dlhšiu životnosť batérie než predchádzajúce Alienware notebooky. S hrúbkou iba 26mm je o 39% tenší ako Alienware 14.

  Alienware 13 - kompaktné rozmery

  Navrhnutý tak aby exceloval

  Moderný touch: Alienware 13 je vybavený kovovom zosilnenú TactX klávesnicu vybavenú šiestimi plne programovateľnými tlačidlami, z ktorých každá môže byť prepnutá do niektorého z troch samostatných režimov pre celkom 18 rôznych úloh. Určené pre presnosť a rýchlosť, keď to budeš najviac potrebovať, môžeš spustiť aplikácie uprostred akcie jednoduchým stlačením tlačidla.

  V pohode pod tlakom: Pevná konštrukcia a medený chladič pre optimálny rozptyl tepla sú postavené tak aby mal hardvér bezpečnú teplotu pri plnom vyťažení. To znamená, že v zápale boja sa naň môžeš spoľahnúť.

  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek

  Filtrovať podľa

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.