Alienware 13


Alienware 13 je silný herný notebook, ktorý je tenší a ľahší. Stvorený pre vysoký výkon vďaka meďenému chladeniu sa nezadýcha. Voliteľný QuadHD displej, výkonný procesor Core i7 a grafická karta robia z Alienware 13 mimoriadne výkonný ultraprenosný notebook. Pripoj k nemu Alienware grafický zosilňovač s desktopovou grafickou kartou a hraj na najvyššej úrovni. Alienware 13 spája dva svety. Doma je to v spojení s grafickým zosilňovačom ultimátny stroj a na cestách je to kompaktný univerzálny notebook s dostatočným výkonom.

Kráľ ulíc. Pán domu.Alienware grafický zosilňovač

Hraj tak, ako chceš na Alienware 13. Je to silný herný notebook, ktorý je tenší a ľahší, než čokoľvek, čo sme predtým vytvorili. Vyrobený s prvotriednymi funkciami, ako je meďené chladenie, Quad HD displej, s vysoko výkonným procesorom a grafikou. Alienware 13 je navrhnutý tak, aby si si mohol užívať skvelý herný zážitok kdekoľvek a kedykoľvek.

V kombinácii s Alienware grafickým zosilňovačom, ktorý je poháňaný upgradovateľnou desktopovou grafickou kartou môžeš transformovať Alienware 13 do ultimátnej hernej strojovne. Stačí pripojiť a užívať si živé zobrazenie a masívne zvýšenie výkonu s grafickou kartou desktopovej rady.

Herný svätý grál

Zapoj. Pripútaj sa: Obohať svoje domáce hranie s voliteľným Alienware grafickým zosilňovačom. Jednoducho zapoj Alienware 13, reštartuj a vychutnaj si plne desktopový zážitok – pokročilé 4K NVIDIA alebo AMD grafické karty, pretaktovaný procesor pre šialené zvýšenie výkonu a zobrazenie až na dvoch monitoroch. Taktiž využi zabudovaný 4-portový USB 3.0 hub pre väčší komfort a konektivitu.

Killer kombo: Grafický zosilňovač poskytuje dokonalé riešenie pre hráčov, ktorí túžia hrať kedykoľvek a kdekoľvek. Zostaň v hre, zatiaľ čo si na cestách a keď sa vrátiš, tak pripoj zosilňovač a dva monitory a užívaj si možnosti desktopovej grafickej karty.

Grafická strojovňa: Pri hraní hier na cestách ti grafická karta s 2GB GDDR5 pamäte dodá dostatok výkonu pre plynulé hranie.

Skutočný upgrade pre grafický výkon

Alienware výkon s grafickým zosilňovačom

Nezastaviteľné inovácie

Vízia víťazstva: Uži si celý 13,3″ LCD displej, ktorý ponúka úžasne jasnú grafiku je k dispozícii s rozlíšením HD, FullHD alebo zvoľ QuadHD displej s dotykovou obrazovkou. FullHD a QuadHD displeje ponúkajú technológiu IPS. Získaj až 2560×1440 hustotu pixelov a extra široké pozorovacie uhly s voliteľnou technológiou IIPS.

Výkonnostné schopnosťi: Vybavený Intel® Core™ U i5 procesorom. Alienware 13 je dostatočne vybavený pre bezproblémový herný zážitok. To znamená, že môžeš reagovať rýchlejšie ako tvoji súperi, a preskúmať svety hladšie.

Perfektné prenositeľnosť: Alienware 13 je tenší, ľahší a má dlhšiu životnosť batérie než predchádzajúce Alienware notebooky. S hrúbkou iba 26mm je o 39% tenší ako Alienware 14.

Alienware 13 - kompaktné rozmery

Navrhnutý tak aby exceloval

Moderný touch: Alienware 13 je vybavený kovovom zosilnenú TactX klávesnicu vybavenú šiestimi plne programovateľnými tlačidlami, z ktorých každá môže byť prepnutá do niektorého z troch samostatných režimov pre celkom 18 rôznych úloh. Určené pre presnosť a rýchlosť, keď to budeš najviac potrebovať, môžeš spustiť aplikácie uprostred akcie jednoduchým stlačením tlačidla.

V pohode pod tlakom: Pevná konštrukcia a medený chladič pre optimálny rozptyl tepla sú postavené tak aby mal hardvér bezpečnú teplotu pri plnom vyťažení. To znamená, že v zápale boja sa naň môžeš spoľahnúť.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.