Alienware 15


Alienware 15 je vyrobený z prémiových materiálov. Telo z uhlíkových vlákien dodáva luxusný pocit a veľkú odolnosť. Najvýkonnejšie procesory Intel a najnovšie grafické karty NVIDIA a AMD pre maximálny možný zážitok z hrania hier. Pridaním voliteľného grafického zosilňovača sa Alienware premení na ultimátnu domácu hernú stanicu so 4K zážitkami vďaka výkonnej desktopovej grafickej karte.

Pripravený pokoriť všetky hranice

Nový Alienware 15 je vyrobený z prémiových materiálov. Telo z uhlíkových vlákien dodáva luxusný pocit a veľkú odolnosť. Pridaním voliteľného grafického zosilňovača sa Alienware premení na ultimátnu domácu hernú stanicu so 4K zážitkami.

Alienware 15 je pripravený pokoriť všetky hranice

Dizajnovaný presne podľa požiadaviek gamerov. Alienware 15 má tenké telo bez obmedzenia výkonu. Pri konštrukcii sme sa inšpirovali letectvom a použili karbón, ktorý poskytuje úžasnú pevnosť a odolnosť. Osadený medený chladič umožňuje správne chladenie pre plný grafický výkon až do 100W dedikovanej grafickej karty od AMD alebo NVIDIA a voliteľný Ultra HD 4k displej.

Po spojení s voliteľným Alienware grafickým zosilňovačom, sa zmení na systém s dektopovým grafickým výkonom až 375W s grafikckými kartami od AMD alebo NVIDIA. Alienware 15 konfigurácie s procesorom Intel Core i7 po pripojení grafického zosilňovača automaticky pretaktujú procesor pre ešte väčší celkový výkon. Stačí pripojiť a stratíš sa živom obraze a masívnom zvýšení výkonu.

Herný svätý grál

Alienware 15 - navrhnutý pre extrémne akcieZapoj. Pripútaj sa: Obohať svoje domáce hranie s voliteľným Alienware grafickým zosilňovačom. Jednoducho zapoj Alienware 13, reštartuj a vychutnaj si plne desktopový zážitok – pokročilé 4K NVIDIA alebo AMD grafické karty, pretaktovaný procesor pre šialené zvýšenie výkonu a zobrazenie až na dvoch monitoroch. Taktiž využi zabudovaný 4-portový USB 3.0 hub pre väčší komfort a konektivitu.

Killer kombo: Grafický zosilňovač poskytuje dokonalé riešenie pre hráčov, ktorí túžia hrať kedykoľvek a kdekoľvek. Zostaň v hre, zatiaľ čo si na cestách a keď sa vrátiš, tak pripoj zosilňovač a dva monitory a užívaj si možnosti desktopovej grafickej karty.

Grafická strojovňa: Pri hraní hier na cestách ti grafické karty s 4GB GDDR5 pamäte dodá dostatok výkonu pre plynulé hranie a okamžité reakcie, ktoré ťa vtiahnu do hry.

Supervýkonné hranie: S voliteľnými 7 Intel® Core  prežiješ naozaj intenzívnu akciu. Alienware 15 je vybavený Quad-core  3,5 GHz turbo procesorom pre bezproblémový herný zážitokIntel ponúka len procesoryktoré vám umožňujú hyperthreadingaby zariadenie mohlo súčasne plniť celý rad úloh ešte rýchlejšie.

Zachovať pokoj: hlavný tepelný modul Alienware 17 sa skladá z medenej tepelnej trubice a dosky na ktorej je GPU. Optimalizácia CPU pre odvod tepla je nastavená tak, aby grafická karta mohla využiť taký príkon, ako si praje a notebook nebude príliš horúci ani počas dlhej bitky.

Klávesnica: Intenzívne hranie hier vyžaduje kvalitnú klávesnicu. Alienware 17 má vystuženú, prémiovú klávesnicu plnej veľkosti, ktorá zvládne veľkú záťaž. Obsahuje 9 Alienware TactX programovateľných kláves, numerickú klávesnicu, RGB podsvietenie AlienFX a najcitlivejšie klávesy v hre, ktoré poskytujú jednotnú odozvu u všetkých kláves. Dizajnované pre presnosť a rýchlosť, keď to najviac potrebujete môžete spúšťať aplikácie v strede diania jednoduchým stlačením tlačidla.

Alienware 15 - kvalitný zvuk Vizionársky displej: Užívaj si 15,6″ IPS displej, ktorý ponúka jasné a čisté farby v rozlíšení FullHD 1920×1080 pixelov alebo si môžete vybrať aj Ultra HD 4K dotykový displej s rozlíšením až 3840×2160 pixelov. Technológia IPS znižuje oneskorenie a zaisťuje úžasnú farebnú jasnosť a extra široké pozorovacie uhly.

Bohatý, pôsobivý zvuk: je poháňaný Klipsch a Creative SoundBlaster X-Fi technológiou. Vizuálne spojiť s kamarátmi alebo konkurenciou môžeš webovou kamerou FullHD a žartovať cez duálny mikrofón.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.