Alienware 17


Najvýkonnejší 17" herný notebook vo vesmíre. Voliteľný FullHD displej, procesory Intel a najvýkonnejšie grafické karty. Nastavte si podsvietenie celého notebooku podľa seba.

Revúca grafika. Masívna obrazovka. Nový Alienware 17 je profi gamerský notebook s maximálnym výkonom. Pridaj voliteľný grafický zosilňovač a herný zážitok prekročí všetky hranice.

Veľká obrazovka. Veľký výkon.

Hraj hry tak ako ich chceš hrať na Alienware 17 Je tenší a ľahší ako akýkoľvek iný 17″ notebook, ktorý sme vytvorili predtým ale to neznamená, že sme šetrili na výkone. Vyrobený z materiálov, ktoré povrchom pridávajú tuhosť a odolnosť pri ktorých sme sa inšpirovali karbonom využívaným na lietadlách. Medený chladič umožňuje správne chladenie a vysoký výkon CPU a grafickej karty. Alienware 17 je dizajnovaný tak, aby ti poskytol úžasné herné zážitky kdekoľvek a kedykoľvek.Alienware 17 - ultimátna herná stanica

Po pripojení Alienware grafického zosilňovača s desktopovou grafickou kartou podľa tvojho výberu sa premení Alienware 17 na ultimátný stroj na zábavu a zážitky. Proste pripoj a zažiješ úžasne plynulý obraz a masívny nárast výkonu.

Zosilnená grafika. Pokročilé hranie.

Zapoj a pripútaj sa. Posuň svoje hranie na super úroveň s voliteľným Alienware grafickým zosilňovačom. Stačí zapojiť do Alienware 17, reštartovať a vychutnať si výkon dektopu s pokročilými 4K grafickými kartami NVIDIA alebo AMD, pretaktovaným procesorom Intel Core i7, viac-monitorové zobrazenie a viac konektivity so zabudovaným 4-portovým USB 3.0 hubom.

Killer combo: Alienware 17 v spojení s grafickým zosilňovačom ponúka perfektné riešenie pre hráčov, ktorí túžia po ultimátnom hernom zážitku kedykoľvek. Hraj na ohromujúcom LCD displeji ALienware 17 alebo môžeš pripojiť dva ďalšie monitory cez porty priamo na notebooku. V spojení s grafickým zosilňovačom môžeš pripojiť ešte viac monitorov.

Extrémne zabudované grafické karty: Vykopni dvere a zaži herné vzrušenie kdekoľvek. Alienware 17 je našlahaný aj samostatne vďaka grafickej karte NVIDIA GeForce GTX 970M alebo GTX 980M. Tieto sú najvýkonnejšie mobilné grafické karty dostupné v súčastnosti. Teraz sú hry ešte bohatšie a rýchlejšie vďaka možnosti využiť výkon až 100W v notebooku.

Vyrobený pre intenzívne hranie hier.

Užívaj si 17″ IPS displej, ktorý ponúka jasné a čisté farby v rozlíšení FullHD 1920×1080 pixelov. Technológia IPS znižuje oneskorenie a zaisťuje úžasnú farebnú jasnosť a extra široké pozorovacie uhly. Voliteľne je dostupný aj s FullHD dotykovým displejom s vysokým leskom, ktorý ťa ešte viac zapojí do akcie.

Alienware 17 - prepracovaný dizajnIntenzívne hranie hier vyžaduje kvalitnú klávesnicu. Alienware 17 má vystuženú, prémiovú klávesnicu plnej veľkosti, ktorá zvládne veľkú záťaž. Obsahuje 9 Alienware TactX programovateľných kláves, numerickú klávesnicu, 4-zónové RGB podsvietenie AlienFX a najcitlivejšie klávesy v hre, ktoré poskytujú jednotnú odozvu u všetkých kláves. Dizajnované pre presnosť a rýchlosť, keď to najviac potrebujete môžete spúšťať aplikácie v strede diania jednoduchým stlačením tlačidla.

Bohatý, pôsobivý zvuk je poháňaný Klipsch a Creative SoundBlaster Pro Studio softvérom. Vizuálne spojiť s kamarátmi alebo konkurenciou môžeš webovou kamerou FullHD a žartovať cez duálny mikrofón.

Rodinná strojovňa: vybavený najnovšou generáciou až do i7 Quad-Core Intel® Core™ s Turbo Boost na Intel HM87 Express Chipsete pre akciu na plný plyn. V porovnaní s inými notebookmi Alienware, ponúka Alienware 17 najvyššiu radu grafických kariet a pretaktovanie CPU pre maximálny výkon procesora. Je to naša vlajková loď. Notebook, ktorý prináša to najlepšie zo všetkého.

Supervýkonné hranie: Procesor Intel® Core™ i7 sa pretaktuje na vyšší výkon keď notebook pripojíte k voliteľnému grafickému zosilňovaču pre ultimátne herné zážitky a vzrušenie.

Zachovať pokoj: hlavný tepelný modul Alienware 17 sa skladá z medenej tepelnej trubice a dosky na ktorej je GPU. Optimalizácia CPU pre odvod tepla je nastavená tak, aby grafická karta mohla využiť taký príkon, ako si praje a notebook nebude príliš horúci ani počas dlhej bitky.

Pripoj a podmaňuj: Najlepšie herné sieťové technológie sú Killer Gigabit Ethernet and Killer Wireless 802.11ac WiFi — tie sa postarajú o najlplynulejšie stremovanie videa a herných paketov práve vtedy keď to potrebuješ. Viac vecí naraz, keď to potrebuješ, bez meškania alebo prerušovania. Navyše, všetky Alienware 17 prichádzajú s technológiou Bluetooth 4.1.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.