Alienware 18

Alienware 18 Alienware 18 2
  • Výpredaj!

Alienware 18

AW18-SPEC01
Alienware 18 i7-4810MQ 18,4"FHD 16GB 1TB+80GB SSD AMD-R9-4GB W8.1 2r PS NBD
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
1 240,00 €
1 033,33 € bez DPH

Notebook Alienware 18 je to najlepšie a najvýkonnejšie čo môžete mať. 18,4" FullHD displej a najvýkonnejšia grafická karta je tá správna kombinácia pre Gaming. Alienware 18 je monštruózna herná strojovňa. Každý jeden detail je navrhnutý pre tvoj čo najintenzívnejší zážitok. Odolný kryt z anodizovaného hliníka, posilnený rámom so zliatinou magnézia, chráni LCD a interné komponenty, zatiaľ čo medený chladič udrží tvoj systém v chládku až do východu slnka.

Alienware 18 - pohlady

Prenes svoj pohľad do nového levelu

Notebook Alienware 18 ponúka expanzívny 18.4″ Full HD Truelife displej. S bohatými, žiarivými farbami a širokými pozorovacími uhlami, tvoje hry budú vyzerať úžasne z každého uhla. Expanduj svoj výhľad pripojením sa na HDTV a vychutnajte si 3D hranie vo svojej dokonalosti.

Žasni nad možnosťami pretaktovania

Alienware 18 je najdokonalejší notebook vo vesmíre. So štvrtou generáciou Intel Core i7 procesormi a voliteľným pretaktovaním si môžeš vychutnať maximálny výkon taktovaný až na 4.4GHz. Osloboď rýchlosť a výkon aký potrebuješ aby si dominoval vo všetkom čo práve robíš.

Maximálny výkon s nVidia SLI Dual grafikami

Môžeš sa vžiť do hier, ako nikdy doteraz. S duálnymi grafikami, ktoré ti dodajú dvojnásobný výkonu, lepšie zobrazovanie najvyšších detailov a vysoký framerate. Vychutnávaj si aj tie najzložitejšie grafické časti tvojich hier s až 8GB GDDR5 pamäťami s nVidia GeForce GTX 880M GPU. Pre pridanú hodnotu, nVidia PhysX privedie tvoje hry do života s interaktívnym a dynamickým prostredím, zatiaľ čo nVidia Adaptive Vertical Sync sa postará aby nedošlo k žiadnemu trhaniu obrazu.

Alienware 18 - dizajn

Napumpuj si audio zážitok

Získaj silu a kvalitu kino zvuku priamo z tvojho notebooku Alienware 18. Reproduktory sú certifikované zvukovými inžiniermi priamo z KLIPSH a systém je predvybavený s Dolby Home Theatre V4 softvérom pre výnimočne audio a jednoduché rozhranie – či sa už hráš alebo si užívaš multimédia.

Napoj sa cez množstvo portov

Či už si potrebuješ zapojiť externý monitor, reproduktory alebo si chceš preniesť hudbu a filmy, Alienware 18 pokryje všetky tvoje požiadavky so všetkými portami ktoré by si mohol potrebovať. S Alienware 18 dostaneš Killer 2200 Gigabit Ethernet port, tri SuperSpeed USB 3.0 a jedno USB 3.0 s PowerShare technológiou, mini displej port, HDMI 1.4 výstup/1.3 vstup, 9v1 čítačku kariet, vstup na HD audio a mikrofón, vstup na headset a mnoho ďalšieho.

Pripoj sa a podrobuj

Vstavaná Killer Gigabit Ethernet NIC identifikuje a priorizuje tvoju sieťovú premávku tak, aby kanály citlivé na latenciu ,ako hry alebo videá, boli prednostné pred ostatnými. Kontroluj ktoré aplikácie ti zaťažujú sieť a limituj si ich pomocou Visual Bandwidth Control, aby sa ti neplietli do hrania. Alebo sa pripoj bezdrôtovo cez Broadcom 5G WiFi adaptér, pre väčšiu rýchlosť a väčší dosah.

Masívny úložný priestor a monštruózna rýchlosť

Urob si z Alienware 18 úložisko hier, filmov a hudby s voliteľným 1TB Quad Play SSD konfiguráciou – to sú štyri SSDčka v RAID 0 konfigurácii. Dosiahneš rýchlejšie bootovanie, prístup k dátam a možnosť zapisovať ohromné množstvo dát v priebehu okamžiku s minimálnou spotrebou či hlukom.

Ultimátna kontrola. Všetko z jedného miesta.

Zmeň to ako si vychutnávaš hranie. Redizajnovaný Alienware Command Center 3,0 ti umožňuje vybrať si podsvietenie a špeciálne efekty, zrýchliť herný zážitok, monitorovať herné štatistiky a omnoho viac.

Alienware TactX

Alienware TactX je novinkou v 18″ herných notebookoch. Môžete vytvoriť a vykonať v priebehu sekúnd rôzne príkazy. Alienware 18 má štyri programovateľné tlačítka , ktoré si môžeš ľubovoľne naprogramovať a využívať pri hraní.

AlienFX podsvietenie

Vytvor si vlastné podsvietenie a špeciálne efekty aby si si zaistil unikátny herný zážitok. Aplikuj 20 rôznych farieb na 10 rôznych zón čo vytvára 10 miliárd možných farebných kombinácii.

Alienadrenaline

Naštartuj si hry vlastným spôsobom s nastaviteľnými skratkami, maximalizuj výkon s novou funkciou Accelerator, a sleduj si spotrebu energie s monitorom spotreby.

AlienTouch

Nastav si citlivosť touchpadu aby si predišiel zbytočným náhodným dotykom, ktoré by ťa mohli vyrušiť.

AlienFusion

Nastavuj si power manažment, aby si si mohol vybrať kedy potrebuješ maximálny výkon a kedy maximálnu životnosť na batériu tvojho notebooku.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.