Alienware monitory

  ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H Zväčšiť

  ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H G-SYNC

  DELL DELL

  210-AMOF

  Nové

  ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H G-SYNC

  Viac detailov

  545,00 €

  s DPH
  454,17 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 54 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 54 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 2,70 €.

  Technické údaje

  Nepretržité hranie s neuveriteľným zobrazením.

  25-palcový herný monitor Alienware AW2518H s frekvenciou obnovovania 240 Hz a časom odozvy 1ms, obsahuje technológiu NVIDIA® G-Sync™ a prispôsobiteľné osvetelenie AlienFX™. Spoločnosť Dell predstavuje úplne nové monitory Alienware, myš a klávesnicu s ikonickým dizajnom, ktorý vás pohltí do hry. Či už začínate svoju hru alebo premeriavate svoj arzenál, príslušenstvo Alienware je navrhnuté tak, aby vylepšovalo vaš herný zážitok.

  Rýchle obnovenie: Technológia NVIDIA G-SYNC™ sa odlišuje od hry. Táto prelomová technológia zobrazenia eliminuje roztrhnuté obrazovky a minimalizuje displej a vstupné oneskorenie s natívnymi obnovovacími frekvenciami až do 240 Hz pre grafiku, ktorá nevyžaduje úpravu používateľa. Strácajte sa v plynulej a rýchlo reagujúcej hre s neuveriteľne rýchlym časom odozvy 1ms a vychutnajte si ostré, nerušené zábery pre úchvatné hranie, ktoré prinášajú vážne konkurenčné výhody.

  Ultra Low Motion Blur: NVIDIA ULMB výrazne znižuje rozmazanie pohybujúcich sa objektov, čo má za následok bezkonkurenčnú jasnosť pri hraní a každodenných desktopových aplikáciach.

  Voliteľné okuliare: Pre dostatočný zážitok sú k dispozícii voliteľné okuliare 3D NVIDIA, ktoré ľahko vniknú do novej dimenzie v hernej realite.

  Svetelné efekty

  Zlepšite svoju hernú skúsenosť s AlienFX s plne prispôsobiteľným sytémom osvetlenia RGB s 16,8 miliónmi farebných variácií, ktoré vám pomôžu priblížiť sa k svetom, v ktorých hráte s dynamickými efektmi osvetlenia viazanými priamo na akciu v hre.

  Alienware AW2518H – navrhnutý pre zvýšenie hry

  Postavená z prvotriedných materiálov v tenkom, ľahko prispôsobiteľnom dizajne, 25″ herný monitor je ideálny pre expertov Alienware, pretože ponúka skvelý výkon.

  Ešte jasnejšie: Nadupaný vzhľad a dizajn Alienware  v čiernom a striebornom prevedení s osvetlením robia tento monitor skvelým doplnkom na vašom stole.

  Jedinečná všestrannosť: Nájdite si ideálnu pozíciu na pozeranie s naklonenými, otočnými a výškovo nastaviteľnými prvkami a pohodlne sa usaďte na vaše herné stretnutia.

  Štíhle rámčeky. Bezproblémové hranie hier.

  Tenké rámčeky umožňujú bezchybnú kontinuitu pri hraní v prostredí s viacerými monitormi.

  Dynamické zobrazenie na obrazovke

  Zostaňte v hernom svete s unikátnym novým gaming-centrickým menu s ľahko ovládateľným prístrojovým panelom a prispôsobiteľnými prednastavenými hernými režimami a vodiacimi líniami pre nastavenie viacerých obrazoviek.

  Možnosti pripojenia

  Porty a sloty:

  1. Napájací kábel 2. DisplayPort | 3. Výstupný port USB | 4. USB s napájaním | 5. Konektor pre slúchadlá | 6. USB 3.0 | 7. HDMI | 8. Vstupný port USB | 9. (2x) USB 3.0

  Káble v balení:

  1. Kábel DisplayPort

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.