ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H
ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H

ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H G-SYNC

ALIENWARE 25" HERNÝ MONITOR AW2518H G-SYNC

210-AMOF
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
545,00 €
S DPH
454,17 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Nepretržité hranie s neuveriteľným zobrazením.

25-palcový herný monitor Alienware AW2518H s frekvenciou obnovovania 240 Hz a časom odozvy 1ms, obsahuje technológiu NVIDIA® G-Sync™ a prispôsobiteľné osvetelenie AlienFX™. Spoločnosť Dell predstavuje úplne nové monitory Alienware, myš a klávesnicu s ikonickým dizajnom, ktorý vás pohltí do hry. Či už začínate svoju hru alebo premeriavate svoj arzenál, príslušenstvo Alienware je navrhnuté tak, aby vylepšovalo vaš herný zážitok.

Rýchle obnovenie: Technológia NVIDIA G-SYNC™ sa odlišuje od hry. Táto prelomová technológia zobrazenia eliminuje roztrhnuté obrazovky a minimalizuje displej a vstupné oneskorenie s natívnymi obnovovacími frekvenciami až do 240 Hz pre grafiku, ktorá nevyžaduje úpravu používateľa. Strácajte sa v plynulej a rýchlo reagujúcej hre s neuveriteľne rýchlym časom odozvy 1ms a vychutnajte si ostré, nerušené zábery pre úchvatné hranie, ktoré prinášajú vážne konkurenčné výhody.

Ultra Low Motion Blur: NVIDIA ULMB výrazne znižuje rozmazanie pohybujúcich sa objektov, čo má za následok bezkonkurenčnú jasnosť pri hraní a každodenných desktopových aplikáciach.

Voliteľné okuliare: Pre dostatočný zážitok sú k dispozícii voliteľné okuliare 3D NVIDIA, ktoré ľahko vniknú do novej dimenzie v hernej realite.

Svetelné efekty

Zlepšite svoju hernú skúsenosť s AlienFX s plne prispôsobiteľným sytémom osvetlenia RGB s 16,8 miliónmi farebných variácií, ktoré vám pomôžu priblížiť sa k svetom, v ktorých hráte s dynamickými efektmi osvetlenia viazanými priamo na akciu v hre.

Alienware AW2518H – navrhnutý pre zvýšenie hry

Postavená z prvotriedných materiálov v tenkom, ľahko prispôsobiteľnom dizajne, 25″ herný monitor je ideálny pre expertov Alienware, pretože ponúka skvelý výkon.

Ešte jasnejšie: Nadupaný vzhľad a dizajn Alienware  v čiernom a striebornom prevedení s osvetlením robia tento monitor skvelým doplnkom na vašom stole.

Jedinečná všestrannosť: Nájdite si ideálnu pozíciu na pozeranie s naklonenými, otočnými a výškovo nastaviteľnými prvkami a pohodlne sa usaďte na vaše herné stretnutia.

Štíhle rámčeky. Bezproblémové hranie hier.

Tenké rámčeky umožňujú bezchybnú kontinuitu pri hraní v prostredí s viacerými monitormi.

Dynamické zobrazenie na obrazovke

Zostaňte v hernom svete s unikátnym novým gaming-centrickým menu s ľahko ovládateľným prístrojovým panelom a prispôsobiteľnými prednastavenými hernými režimami a vodiacimi líniami pre nastavenie viacerých obrazoviek.

Možnosti pripojenia

Porty a sloty:

1. Napájací kábel 2. DisplayPort | 3. Výstupný port USB | 4. USB s napájaním | 5. Konektor pre slúchadlá | 6. USB 3.0 | 7. HDMI | 8. Vstupný port USB | 9. (2x) USB 3.0

Káble v balení:

1. Kábel DisplayPort

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.