Alienware Alpha

  Alienware Alpha

  Alienware Alpha

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Nové éra Alienware Alpha je nová éra PC gamingu. Môžete hrať PC hry vo vysokom rozlíšení na veľkej obrazovke vo svojej obývačke ale na rozdiel od herných konzol môžete využívať všetky funkcie plnohodnotného systému Windows. Jednoduchosť hernej konzoly Prostredie a ovládanie Alienware Alpha je prispôsobené na najobľúbenejší ovládač XBOX 360. V prípade potreby ale môžete pripojiť aj klasickú klávesnicu a myš.

  ÚSVIT NOVEJ ÉRY

  Alienware Alpha kombinuje slobodu hrania hier na PC s jednoduchosťou ovládania hernej konzoly. Exkluzívne Alienware užívateľské rozhranie umožňuje prechádzať všetky základné funkcie Alfy iba pomocou Xbox 360 Controller – bez potreby klávesnice a myši. Vďaka sile Steam Big Picture, globálnej online komunity pre sťahovanie a hranie hier, môžete mať rýchly a jednoduchý prístup k tisícom svojich obľúbených Steam hier plus veľa ďalšej zábavy. To všetko na vašom televízore s veľkou obrazovkou. Vitajte v novej ére zábavy.

  Alienware Alpha

  Jednoduchosť konzoly

  Exkluzívne Alienware konzolové rozhranie umožňuje ľahký prístup k efektívnej možnosťi navigácie bez potreby myši alebo klávesnice. Môžeš si spustiť Steam Big Picture, upraviť základné nastavenia systému cez AlienFX a máš tiež prístup k médiám.

  Zjednodušený Gaming: Môžeš rýchlo sťahovať hry priamo do Alpha konzole alebo tiež vzdialene zo svojho telefónu. Všetky tvoje hry zostanú v konzoli pripravené na spustenie.

  Viac účtov, jeden systém: Spojíš obľúbené hranie PC hier s prostredím tvojej obývačky. Steam Big Picture podporuje viac Steam účtov a knižníc na jednom systéme, takže môžeš sa zabávať so svojimi priateľmi nech už sedia hneď vedľa teba alebo hrajú na diaľku.

  Je to tvoja voľba: Je na tebe ako si vychutnáš herný zážitok. Či použiješ Xbox ovládač alebo klávesnicu + myš v desktopovom režime. Tak či tak môžeš hrať na veľkej obrazovke v rozlíšení 1080p Full HD v plnej kráse a maximálnych detailoch.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.