Alienware grafický zosilňovač

  ALIENWARE GRAFICKÝ ZOSILŇOVAČ Zväčšiť

  ALIENWARE GRAFICKÝ ZOSILŇOVAČ

  DELL DELL

  452-BBQS

  Nové

  Premeň svoj Alienware 13, 15 a 17 R2 notebook vďaka Alienware grafickému zosilňovaču na ultimátny herný desktop s plným výkonom desktopovej grafickej karty.

  Viac detailov

  219,00 €

  s DPH
  182,50 € bez DPH

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 21 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 21 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 1,05 €.

  Technické údaje

  Premeň svoj Alienware 13, 15 a 17 R2 notebook vďaka Alienware grafickému zosilňovaču na ultimátny herný desktop s plným výkonom desktopovej grafickej karty.

  Enormné zvýšenie výkonu: Posuň grafický výkon tvojho Alienware notebooku na vyšší level vďaka výkonu grafickej karty akú si vyberieš.

  Pripoj svoje externé monitory: Grafický zosilňovač vám umožní vychutnať výkon desktopové grafickej karty na vašom Alienware 13, 15 a 17 R2 notebooky LCD alebo na akomkoľvek externom monitore pripojenom k zosilňovaču.

  Zapojte sa do bitky: Alienware Graphics zosilňovač sa pripojí k tvojmu notebooku pomocou jediného kábla, ktorý umožňuje pripojenie desktopovej grafickej karty PCI-Express, taktiež poskytuje ďalšie štyri USB 3.0 porty, ktoré využiješ na pripojenie externých zariadení ako sú klávesnica myš, externý disk alebo tlačiareň.

  Gaming bez kompromisov

  Po celé roky, boli hráči nútení ku kompromisom. Mohli si vybrať kompaktný notebook pre jednoduchšiu mobilitu ale prísť o výkon a grafiku akú poskytne len herný desktop. A konečne existuje zariadenie, ktoré umožňuje mobilitu a zároveň výkon desktopu.

  Nový Alienware grafický zosilňovač umožňuje, aby sa tvoj Alienware 13, 15 alebo 17 R2 notebook doma transformoval herný desktopovú stanicu. Hráči nikdy nemali tento stupeň flexibility a výkonu. Teraz záleží len na vás.

  Skutočná sila transformácie

  Palivo a oheň: Rozšír tvoje domáce hranie s Alienware grafickým zosilňovačom. Jednoducho zapoj a vychutnaj si maximálny herný zážitok vďaka možnosti pripojenia až troch monitorov. Zosilňovač obsahuje zabudovaný zdroj s výkonom až 460W pre PCI-Express x16 desktopovú grafickú kartu a taktiež 4x USB 3.0 porty pre ďalšie periférie.

  Opantaj svoje zmysly

  Alienware grafický zosilňovač je vybavený podsvieteným ALIEN logom, ktoré podporuje všetky možnosti AlienFX. Nastav rôzne prechody farieb podsvietenia tak aby váš systém žiaril a blikal v tandeme s hrou - prispôsobiť svetelné tému cez Alienware Command Center.

  Farebné prevedenie: Stealth black
  Typ produktu: System bus extender
  Porty: 4 x SuperSpeed USB 3.0
  Rozširujúci slot: 1 (total) / 1 (free) x PCI Express x16 - full-length
  Features: AlienFX Lighting Zones
  Výkon: Podporuje grafikcé karty s výkonom do 460 Watt

  Rozmery:
  Šírka: 18,55 cm
  Hĺbka: 40,955 cm
  Výška: 17,35 cm

  Hmotnosť: 3,5kg

  Videá

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.