Alienware X51

Alienware X51 i7-4770 16GB 2TB GTX760-2GB W8 2rNBD Alienware X51 i7-4770 16GB 2TB GTX760-2GB W8 2rNBD 2
  • Výpredaj!

Alienware X51

D3-X51-N2-712K
Alienware X51 i7-4790 16GB 2TB GTX960-2GB BRay W8 2rNBD
Dodanie po 5.1.2015
1 499,00 €
1 249,17 € bez DPH

Tento stolový počítač v malom formáte prináša herný výkon s rozlíšením 1 080p HD, riešenia s podporou 3D obrazu a možnosti inovácie celého systému. Hoci nezaberá veľa miesta, prináša neskutočné a pútavé hráčske zážitky pri sledovaní obrazovky zo vzdialenosti 0,61 m, 1,52 m a 3,05 m. Bez ohľadu na to, aký malý je obytný priestor vašich zákazníkov, počítač X51 k nim dokonale zapadne. Grafický výkon stolového počítača na úrovni až 150 W. Podporuje procesory Intel® Core™ i druhej generácie.

K dispozícii s operačným systémom Windows 8 – pre plynulý chod a univerzálnu skúsenosť s PC. Získaj výhody plnohodnotného systému Windows 8.1. Zvýš svoju produktivitu a hraj obľúbené hry, používaj aplikácie a funkcie.

Alienware X51 - herný počítač v tele hernej konzoly

Dizajn pre každý priestor

Jednoducho si prinesieš vysoko výkonné herné PC do svojej izby alebo obývačky, pripojíš ho k monitoru alebo TV a môžeš si začať užívať plnohodnoté hranie PC hier na veľkej obrazovke. X51 kompaktný a je jednoduché preniesť a teda môžeš hrať tam kde ti to najviac vyhovuje.

Hmotnosť: od 5,49 kg
Predné výška: 343 mm
Zadný výška: 318,5 mm
Hĺbka: 318 mm
Šírka: 95 mm

Presne sa hodí tvojho priestoru. Alienware X51 môžeš ďat naležato alebo postojačky a tým ušetríš miesto.

Dych vyrážajúci obraz a zvuk

Hry, filmy a iná grafika ti vyskočí z obrazovky s výkonnou grafikou NVIDIA®, Full HD rozlíšením, 3D a Blu-ray schopnosťami Alienware X51. Ak hľadáš systém ktorý dokáže spracovať a vytvárať náročný video a audio obsah, tak nehľadaj nič iné ako Alienware X51.

Rýhclejšia hra: Základná 4GB DDR3 NVIDIA GeForce GTX 745 zvyšuje tvoj herný zážitok s rýchlou, intenzívnou a realistickou akciou. S grafickou kartou AMD Radeon™ R9 270 alebo NVIDIA GeForce GTX 760Ti dosiahneš ešte vyšší výkon.

Úžasný zážitok: S portom HDMI 1,4 môžeš pripojiť 3D TV a herné ovládače, takže tvoje hry a filmy ťa obklopia v priestore.

Veľký pohľad: Voliteľná Blu-ray® mechanika a plná podpora FullHD 1080p ťa na veľkej obrazovke zavedie hlboko do iných svetov.

Priestorový zvuk: Audio výstup High-Definition 7.1 s WAVE MAXX Audio, ťa obklopí.

Rozsiahle zážitkyAlienware X51 - komponenty

Hraj svojim spôsobom teraz aj do budúcnosti. Vďaka Wi-Fi a dostatku portov (vrátane celkového počtu 8 portov USB) ti Alienware X51 umožní prispôsobiť si zábavy podľa seba. A možnosť inovovať kľúčové komponenty znamená, že X51 ti umožní hrať hry aj do budúcnosti.

Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi 802.11 b/g/n umožňuje premiestniť zariadenie a znižuje neporiadok v kábloch.

Jednoduchý prístup: až osem portov USB pri konfigurácii s procesormi Intel Core i5 alebo i7 (dve USB3.0 predné porty, dva USB3.0 zadné porty a štyri USB2.0 zadné porty) ti umožní pohodlne pridať periférie a príslušenstvo. Porty pre Gigabit Ethernet, SPDIF optický digitálny výstup, SPDIF koaxiálny digitálny výstup, reproduktory a mikrofón rozšíria tvoj ​​herný potenciál.

Aktualizácia: Hlavné komponenty – vrátane GPU, CPU, pamäte RAM a pevného disku – sú ľahko prístupné v Alienware X51. Upgrade tvojho arzenálu ti umožní ďalšie roky potešenia z hry.

Víťazstvo je tvoje

Kľúčom k víťazstvu je príprava. S Alienware X51 môžeš mať vysoko výkonný Intel® Core™ procesor, výkonnú grafiku a veľké úložisko. Vďaka tomu premôžete svojich protivníkov teraz aj do budúcnosti.

Vysoký výkon: Využi silu oveľa väčšieho systému v kompaktnom Alienware X51. Vybavený procesormi Intel® Core™ i3 (3MB vyrovnávacej pamäte až na 3.5GHz) s HyperThreading a je k dispozícii až Intel® Core™ i7 (8MB cache až 4.0GHz s technológiou Turbo Boost). Pôjdeš rýchlejšie, budeš dávať ťažšie údery a podrobovať si súperov.

Ostrá grafika: NVIDIA GeForce GTX grafika ti dá konkurenčnú výhodu v hrách a zvyšuje multimediálny zážitok ako nikdy predtým.

Veľkorysé skladovanie: štandardný 1TB pevný disk (256 GB SSD voliteľný) ti dá dostatok priestoru pre archiváciu hier, hudby a ďalších dát.

Nielen hranie

Alienware X51 je výkonný počítač pripravený nielen realizovať vaše najdivokejšie herné výzvy, ale aj omnoho viac. E-mail, nakupovanie a sociálne siete sú pre X51 vánok.

Ultimátna kontrola. Všetko z jedného miesta.

Prevezmi kontrolu nad hrou. Cíť intenzitu. Prepracovaný Alienware Command Center 3.0 ti umožňuje vybrať si osvetlenie a špeciálne efekty, zrýchliť svoj ​​herný výkon, sledovať in-game výsledky, a ďalšie – všetko v jednom náboji.

AlienAdrenaline

Spúšťaj si hry cez personalizované skratky v režime Game, maximalizuj výkon s novou funkciou Accelerator, a môžeš aj dávať pozor na spotrebu a monitorovať výkon.

Alien FX systém osvetlenia

Vytvor si vlastné osvetlenie a špeciálne efekty, aby vyhovovali tvojmu ​​jedinečnému hernému štýlu. Aplikuj 20 rôznych farieb v 3 rôznych zónach čo vytvára 8000 možných farebných kombinácií.

AlienFusion

Máš prístup k riadeniu spotreby počítača, takže sa môžeš rozhodnúť, kedy potrebuješ maximálny výkon a kedy používaš každodenné programy.

Alienware X51 - gaming

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.