baterie DELL 6-cell 50W HR pro Inspiron 14z 15z

baterie DELL 6-cell 50W HR pro Inspiron 14z 15z

A-451-11468
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
45,04 €
S DPH
37,53 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Typ produktu: Baterie
Kapacita: 50 Wh
Baterie: 6-článková

Kompatibilní s výrobky:
Dell Inspiron 1470
Dell Inspiron 1470n
Dell Inspiron 14z
Dell Inspiron 1570
Dell Inspiron 1570n
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania