Pozdravte Latitude 7400 2 v 1. Naša nová vlajková loď 2-v-1 značky Latitude predstavuje najlepšie skúsenosti pre mobilných profesionálov a je dokonalou konvergenciou rýchlosti, bezpečnosti, mobility, všestrannosti a produktivity. To všetko zabalené do tela jedného z najmenších 14" 2 v 1.

Dnešní zamestnanci sú náročnejší na svoju technológiu. Nielenže chcú prenosnosť a konektivitu bez obetovania výkonnosti, ale tiež hľadajú pracovný stroj, ktorý je krásny a citlivý, pretože práve tu musí byť kreativita a produktivita. V našom nedávnom prieskume spoločnosti Gen Z 91 percent respondentov uviedlo, že technológia by mohla ovplyvniť ich voľbu zamestnania pri pohľade na podobné ponuky zamestnania. 

Latitude 7400 2 v 1 používa nový protokol ExpressSign spoločnosti Dell na detekciu prítomnosti, prebudenie systému v priebehu jednej sekundy a skenovanie rozpoznávaním tváre na prihlásenie do systému Windows Hello. Stačí sa posadiť na pracovný stôl a začať pracovať - ​​bez ovládania. V skutočnosti je to prvý počítač na svete, ktorý používa senzor priblíženia umožňujúci technológiu Intel® Contex Sensing Technology. Keď odídete na prestávku, Latitude rozpozná, že ste odišli a uspí sa, aby sa zachovala životnosť batérie a zachovala bezpečnosť.

Tento nový Latitude sme navrhli ako najmenší 14 "2-v-1 na svete, nie pre vychvaľovanie sa, ale preto že tak ľahšie zapadá do vašej tašky, peňaženky alebo na stôl. Očakávame, že dodáme najdlhšiu životnosť batérie vo svojej triede v dňoch odpojenia produktivity počas jazdy. Navrhli sme 24 hodín prevádzky MobileMark '14 na jedno nabitie pomocou batérie s kapacitou 78 Wh. A keď sa musíte pripojiť, spoločnosť Dell ExpressCharge dostane batériu späť až na 80 percent za hodinu. Profesionálni profesionáli na cestách budú mať dôveru v pripojenie, a to aj vtedy, keď WiFi nie je k dispozícii, vďaka technológii Cat16 Gigabit LTE, ktorá je približne trikrát rýchlejšia ako naša predchádzajúca technológia WWAN.

Model Latitude 7400 2 v 1 je úplne nový od základov. Žiadna časť nebola ponechaná nedotknutá v snahe poskytnúť zariadenie, ktoré IT miluje a na ktoré sú zamestnanci hrdí. Každé dizajnové rozhodnutie sme zvážili. Displej s tenučkým infinity okrajom displeja, ktorý má nové pánty, ktoré umožňujú otvorenie s jedným prstom. Od návrhu a umiestnenia antény až po prepracované termálne riešenie s použitím nového materiálu GORE naplneného aerogéliou používanou na sonde NASA. Model Latitude 7400 2-v-1 posúva hranice inovácií na každej frontovej strane pre maximálnu schopnosť a výkon v najmenšom balení a robí to so začiatočnou hmotnosťou len 2,99 libier. Pre bezpečnosť ponúkame exkluzívnu možnosť Dell ControlVault 3 pre hardvérovú multifaktorovú autentifikáciu. Dell dokonca udržaval funkciu, ktorú naši konkurenti vyhodili, ale zákazníci nám povedali, že stále používajú - voliteľnú čítačku SmartCard. Taktiež sme integrovali bezkontaktnú čítačku SmartCard pomocou antény NFC. IT bude rádo, že spoločnosť Dell integruje pracovný priestor VMware ONE.