Ak chcete vyniknúť, potrebujete na to správne nástroje. A preto sme úplne  vynovili pracovné stanice Dell Precision – zvnútra aj zvonka. Získajte maximálny výkon pracovnej stanice s profesionálnou grafikou a obrovským  úložiskom v kompaktnom prenosnom dizajne. Procesory Intel® Core™ 6. generácie a Intel® Xeon® poskytujú výkon, ktorý potrebujete, a certifikácia  ISV sa postará o to, aby náročné aplikácie pracovali hladko.

Pracovné stanice PRECISION

A. Dell Precision 15 radu 3000. Tenká a ľahká,  plne konfigurovateľná 15-palcová mobilná  pracovná stanica za dostupnú cenu

B. Dell Precision 15 radu 5000. Najtenšia,  najľahšia a najmenšia 15-palcová mobilná  pracovná stanica s veľkým výkonom.

C. Dell Precision 15 radu 7000. Najvýkonnejšia  15-palcová mobilná pracovná stanica od  spoločnosti Dell vybavená procesormi Intel®  a displejom s rozlíšením 4K a technológiou  PremierColor.

D. Dokovacia stanica Dell – WD15. Spoľahlivé  možnosti pripojenia pre váš notebook Latitude  12 – až 2 displeje s rozlíšením Full HD a ďalšie  dôležité periférne zariadenia.

E. Monitor Dell UltraSharp 32 s rozlíšením  Ultra HD 4K a technológiou PremierColor –  UP3216Q. Vernosť farieb vďaka technológii  PremierColor a krištáľovo čistý obraz vďaka  rozlíšeniu Ultra HD 4K pre náročné projekty,  ktoré si vyžadujú maximálnu farebnú presnosť.