Kategórie

  Riešenia DELL

  Riešenia DELL

  DELL je jednou z popredných IT spoločností, ktorá v tejto oblasti udáva trend. Jednoznačne to vyplýva zo správ hodnotiacej spoločnosti Gartner Magic Quadrant, kde je Dell označený za vedúcu značku naprieč oblasťami PC, softvéru, serverov, bezpečnosti, dátových úložísk a poskytovania služieb. Vo svojom obore ponúkame to najlepšie a v nedávnej dobe sme získali niekoľko prvenstiev:

  • Celosvetovo sme jednotka v počte dodaných terabajtov v segmente dátových úložísk
  • Už niekoľko kvatálov držíme prvenstvo na trhu s LCD monitormi.
  • Kontinuálne zvyšujeme svoj podiel na trhu počítačov a notebookov

  Od svojho odkúpenia z burzy koncom roku 2013 sa Dell postupne mení. Teraz ponúkame niečo, čo žiadna iná značka na trhu nie je schopná poskytnúť. Razíme vlastnú cestu, ktorou je ponuka komplexného riešenia od A až po Z.

  Ponúkame jednotné prostredie so značnou úsporou v niekoľkých smeroch. Od finančnej úspory, cez efektívnejšie, úspornejšie, ale výkonné produkty, po úsporu času, ktorý je potrebný na ich nasadenie, ale tiež zjednodušenie správy celej infraštruktúry vďaka jednotnej správcovskej konzole.

  Riešenie Dellu sa dokáže prispôsobiť požiadavkám konkrétnych zákazníkov, je preto výhodné pre malé, stredné aj väčšie firmy.

  Otvorené siete v celom podniku

  S kompletným radom prepínačov založených na otvorených štandardoch a s mnohými partnerstvami vám spoločnosť Dell uľahčí získanie otvorenýchsieťových pripojení pre dátové centrá. Naše nové otvorené sieťové prepínače 1/10GbE a 10/40GbE sú účelovo stavané na zrýchlenie chodu aplikáciía zaistenie flexibility výberu OS a softvéru, vďaka čomu sa sieť dokáže prispôsobiť pracovnému zaťaženiu.
  Čitať ďalej

  Virtualizácia je teraz jednoduchá

  Prichádza výkon celého dátového centra v jedinom šasi s veľkosťou vežového servera s technológiou PowerEdge VRTX. Integruje servery, ukladacie zariadenie, sieťové pripojenia a správu vo vzdialených kanceláriách, malých podnikoch a pobočkách.
  Čitať ďalej

  Úplne nové servery PowerEdge

  Najnovšia 13. generácia serverov PowerEdge je navrhnutá na zvýšenie produktivity IT, úsporu energetických nákladov a rýchly prístup k údajom. Odborníci spoločnosti Dell vám pomôžu vybrať server a riešenia, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu pracovnému zaťaženiu a projektovým potrebám. Špecialista spoločnosti Dell vám ich potom môže nainštalovať.
  Čitať ďalej

  Big Data

  Premeňte vaše dáta na detailný pohľad do vášho podnikania pomocou efektívneho zberu informácií a analytických procesov.
  Čitať ďalej
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.