Reproduktory

  DELL 2.1 Systém Reproduktorov - AE415 Zväčšiť

  DELL 2.1 Systém Reproduktorov - AE415

  DELL DELL

  520-AAKN

  Nové

  DELL 2.1 Systém Reproduktorov - AE415

  Viac detailov

  69,00 €

  s DPH
  57,50 € bez DPH

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 6 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 6 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,30 €.

  Technické údaje

  Systém reproduktorov Dell 2.1 AE415 poskytuje vysoko kvalitný zvuk, ktorý sa skvele hodí k takmer ľubovoľnej zostave stolného počítača. Reproduktory s prvotriednym zvukom profesionálne vyladeným oceňovanú technológií Waves Maxx Audio® poskytujú krištáľovo čistý zvuk. Výkonné subwoofery smerujúci nadol ponúkajú hlboké, zosilnené basy ideálny pre sledovanie filmov a počúvanie hudby. Reproduktory s kompaktným a moderným dizajnom prinášajú lepší zvuk bez nutnosti pridávať na pracovný stôl ďalšie káble. Môžete k nim tiež pripojiť slúchadlá a zabezpečiť si súkromné ​​počúvanie.  

  Užívajte si pokročilý zvuk a basy v kompaktnom prevedení

  Či už vo svojej kancelárii počúvate hudbu alebo sledujete film, môžete si užiť krištáľovo čistý zvuk systému reproduktorov Dell 2.1 - AE415. Reproduktory sa skvele hodí k takmer ľubovoľnej zostave stolného počítača, takže si môžete užívať vysoko kvalitný zvuk nielen u stolného počítača, ale aj u notebooku.  

  Užívajte si veľmi kvalitný zvuk a basy vyladené technológiou Waves Maxx Audio®

  Teraz si vďaka systému reproduktorov Dell 2.1 môžete v kancelárii užiť prvotriednej ozvučenie miestnosti. Systém reproduktorov, profesionálne vyladený oceňovanú technológií Waves Maxx Audio®, ponúka hlboké, zosilnené basy so subwooferom smerujúcim nadol a ohromujúcim zvukom 30 W RMS.  

  Ušetrite miesto na pracovnom stole vďaka kompaktnému, modernému dizajnu

  Systém reproduktorov Dell 2.1 charakterizuje kompaktný, moderný dizajn, ktorý sa skvele hodí takmer do každej zostavy stolného počítača. Nech sa rozhodnete ich umiestniť pod monitor alebo vedľa notebooku, môžete si užívať prvotriedny zvuk, bez toho aby ste museli obetovať väčšiu časť pracovného stola. Subwoofer má tiež kompaktnú veľkosť, preto nezaberá príliš veľkú podlahovú plochu v blízkosti pracovného stola.  

  Pripojte svoje obľúbené slúchadlá a zaistite si súkromný počúvanie

  Systém reproduktorov Dell 2.1 je tiež vybavený konektorom slúchadiel, môžete k nemu teda pripojiť obľúbené slúchadlá a zabezpečiť si súkromný počúvanie bez vyrušovania. Môžete dokonca pripojiť druhé zariadenie a počúvať s priateľom.  

  Vlastnosti

  - Typ zariadenia: 2 + 1 Aktívne Reproduktor (2 reproduktory + 1 subwoofer)
  - Frekvenčný rozsah: 55 - 20000 Hz
  - Zosilňovač: Integrovaný
  - Farba: Čierna
  - Výstupný výkon: 30W (2x 5W + 1x 20W)
  - Použitá technológia: Waves Maxx Audio
  - Ovládanie: Tone, Power on / off, Volume  

  Konektivita

  2x Audio line-in (mini-phone stereo 3.5 mm)
  1x Slúchadlá (mini-phone stereo 3.5 mm)  

  Obsah balenia

  - Systém reproduktorov Dell 2.1 - AE415
  - Napájací kábel
  - 3,5mm vstupný kábel, dĺžka 1,8 m
  - Dokumentácia

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.