Dell 65W AC adaptér pro Vostro 5470 5480

65W sieťový adaptér Dell pre Vostro 5470 5480

A-450-AAZZ
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
71,79 €
S DPH
59,83 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Už nemusíte nosiť napájací adaptér medzi domovom a kanceláriou. Kúpte si druhý adaptér pre svoj notebook, jeden nechajte v kancelárii a druhý používajte na prácu doma alebo na cestách. 65-wattový napájací adaptér Dell™ vám umožní pracovať s notebookom a nabíjať batériu z elektrickej siete. Tento výrobok bol testovaný a overený na počítačoch Dell. Ak ho používate v počítači Dell, vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell.

Kľúčové výhody
- 65-wattový napájací adaptér Dell vám umožňuje pracovať s notebookom a nabíjať batériu zo siete.
- Tento výrobok bol testovaný a overený v počítačoch Dell. Ak ho používate v počítači Dell
- vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell.

Kompatibilita
Dell Chromebox 3010
Dell Inspiron 13R (N3010)
Dell Inspiron 20 série 3000 (3043)
Dell Inspiron 5439
Dell Precision R7910
Dell Precision T5810
Dell Precision T7810
Dell Precision T7910
Dell Vostro 5470
Dell Vostro 5480
Napájací výkon (W)
65 W
Počet konektorov
1
Kábel na napájanie NTB
Áno
Žiadne recenzie

AC adaptéry pre notebooky Dell sú zdrojom napájania pre váš notebook, ktorý umožňuje nabíjanie batérie alebo priamo napájanie vášho notebooku bez použitia batérie. AC adaptéry sú špecifické pre jednotlivé modely notebookov Dell, takže je dôležité vybrať správny adaptér pre váš konkrétny model. Adaptéry sú vybavené vstupným a výstupným konektorom, ktoré zaisťujú bezproblémový a spoľahlivý prenos napájania. Je dôležité zvážiť aj výkon a prúdovú záťaž, ktorú adaptér môže poskytnúť, aby sa zabezpečilo, že bude vyhovovať vašim potrebám. Cena AC adaptérov pre notebooky Dell sa líši v závislosti od výkonu a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Okrem toho, AC adaptéry pre notebooky Dell tiež často poskytujú prídavné funkcie, ako sú napríklad dlhé káble, prenosné dizajny a možnosť výberu výstupnej voltáže. Tieto funkcie vám umožnia využiť adaptér aj v rôznych prostrediach a zároveň udržiavať váš notebook plne nabitý. V niektorých prípadoch môžu AC adaptéry pre notebooky Dell tiež poskytovať dodatočnú ochranu pre váš notebook, ako je napríklad ochrana proti preťaženiu, prerušeniu alebo krátkodobému výpadku napájania. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho AC adaptéra pre váš notebook Dell.

Ak si nie ste istý výberom adaptéra pre Váš notebook, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a požiadavkou a uvedte Service Tag notebooku (7 miestny kód notebooku, ktorý nájdete na spodnej strane).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania