Dell AC adaptér 90W USB-C
Dell AC adaptér 90W USB-C
Dell AC adaptér 90W USB-C
Dell AC adaptér 90W USB-C
Dell AC adaptér 90W USB-C
Dell AC adaptér 90W USB-C

Sieťový adaptér Dell 90W USB-C

A-450-AGOQ
Na sklade
57,46 €
S DPH
47,88 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Sieťový adaptér Dell 90W USB-C

Sieťový adaptér Dell 90W USB-C

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Už nemusíte nosiť napájací adaptér medzi domovom a kanceláriou. Kúpte si druhý adaptér k notebooku, jeden si nechajte v kancelárii a druhý používajte na prácu doma alebo na cestách.
Tento 90W napájací adaptér Dell™ je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám vášho notebooku Dell™. Vďaka konektoru Male USB-C vám umožňuje pracovať s počítačom a zároveň nabíjať batériu zo siete.

Vlastnosti
* Ponúka 90 W na dostatočné napájanie a nabíjanie notebooku
* Súčasťou balenia je 1 m napájací kábel
* Obsahuje gumový pásik na jednoduché vedenie kábla
* Dodáva sa v balení s 1 m napájacím káblom

Kompatibilita
* Dell Latitude 5289 2v1
Napájací výkon (W)
90 W
Napájací konektor
USB - C
Počet konektorov
1
Kábel na napájanie NTB
Áno
Sieťový kábel
Áno
Žiadne recenzie

AC adaptéry pre notebooky Dell sú zdrojom napájania pre váš notebook, ktorý umožňuje nabíjanie batérie alebo priamo napájanie vášho notebooku bez použitia batérie. AC adaptéry sú špecifické pre jednotlivé modely notebookov Dell, takže je dôležité vybrať správny adaptér pre váš konkrétny model. Adaptéry sú vybavené vstupným a výstupným konektorom, ktoré zaisťujú bezproblémový a spoľahlivý prenos napájania. Je dôležité zvážiť aj výkon a prúdovú záťaž, ktorú adaptér môže poskytnúť, aby sa zabezpečilo, že bude vyhovovať vašim potrebám. Cena AC adaptérov pre notebooky Dell sa líši v závislosti od výkonu a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Okrem toho, AC adaptéry pre notebooky Dell tiež často poskytujú prídavné funkcie, ako sú napríklad dlhé káble, prenosné dizajny a možnosť výberu výstupnej voltáže. Tieto funkcie vám umožnia využiť adaptér aj v rôznych prostrediach a zároveň udržiavať váš notebook plne nabitý. V niektorých prípadoch môžu AC adaptéry pre notebooky Dell tiež poskytovať dodatočnú ochranu pre váš notebook, ako je napríklad ochrana proti preťaženiu, prerušeniu alebo krátkodobému výpadku napájania. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho AC adaptéra pre váš notebook Dell.

Ak si nie ste istý výberom adaptéra pre Váš notebook, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a požiadavkou a uvedte Service Tag notebooku (7 miestny kód notebooku, ktorý nájdete na spodnej strane).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania