Reproduktory

  DELL AD211 prenosný bluetooth stereo reproduktor s NFC Zväčšiť

  DELL AD211 prenosný bluetooth stereo reproduktor s NFC

  DELL DELL

  520-AAGR

  Nové

  DELL AD211 prenosný bluetooth stereo reproduktor s NFC

  Viac detailov

  62,00 €

  s DPH
  51,67 € bez DPH

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 6 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 6 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,30 €.

  Technické údaje

  Prenosný reproduktor Bluetooth Dell je prenosný, ľahký bezdrôtový reproduktor s dlhou výdržou dobíjacou batériou a najnovšími bezdrôtovými technológiami. Prenosný reproduktor Bluetooth Dell má štýlový a kompatný dizajn, vhodne dopĺňa životný štýl doma, v kancelárii i na cestách.

  Výkonný zvuk pri malých rozmeroch

  Prenosný reproduktor Dell Bluetooth vám umožní brať si dobrý zvuk kamkoľvek. Pri prenášaní hudby z telefónu, notebooku alebo tabletu priamo do reproduktora získate výrazne čistý zvuk. Elegantný moderný dizajn reproduktora dokonale zapadne na rad miest, od kancelárie až po pláž. Pri dĺžke menej ako 18 centimetrov a hmotnosťou menej ako 0,5 kg, reproduktor ľahko uložiť do batohu alebo veľké kabelky.

  Až 10 hodín hrania vo vysokej kvalite

  S dvoma výkonnými zvukovými ovládačmi a inovatívnym pasívnym vyžarovačom ponúka tento reproduktor celé zvukové spektrum zvuk s výkonnými basmi a čistými výškami. Reproduktor je odborne vyladený technológiou Waves Audio, ktorá ďalej zvyšuje jeho zreteľnosť a zvukový rozsah. Vďaka nabíjacej batérii s výdržou až 10 hodín a nepretržitého hrania ponúka celodenné počúvanie v najvyššej kvalite.

  Streamujte hudbu a zvuk bezdrôtovo

  Reproduktor je vybavený technológiami Bluetooth 4.0 a NFC (Near Field Communication) a ponúka vám tak dva spoľahlivé režimy bezdrôtového spojenia. Vďaka bezdrôtovému dosahu 10 metrov nemusí reproduktor pri počúvaní hudby alebo sledovanie filmov stáť na mieste. S technológiou NFC stačí, keď na reproduktor kliknete - telefón alebo tablet sa pripojí a môžete streamovať hudbu alebo zvuk filmu či televízneho programu. Rozšírenie kodeku aptX bezdrôtovo prenáša zvuk v kvalite CD.

  Integrovaný mikrofón pre konferenčné hovory

  Možnosti reproduktora nie sú obmedzené len na hudbu a filmy. Integrovaný mikrofón a prijímacie tlačidlo umožňujú používať reproduktor ako centrum pre konferenčné hovory. Integrovaný mikrofón slúži tiež pre hovory bez použitia rúk.

  Pripojenie viacerých zariadení

  Reproduktor je možné nastaviť ako centrálny zvukový systém pre viac zariadení. Zdieľanie v kancelárii alebo v rodine je veľmi jednoduché. Väčší dosah poskytuje slobodnejší možnosti umiestnenia zariadení a reproduktora.

  Technické parametre:

  Rozmery: 6.2 cm x 15 cm x 6.2 cm 
  Hmotnosť: 340 g 
  Typ reproduktoru: aktívny
  Nominálny výstupný výkon: 5 W
  Zosilňovač: zabudovaný
  Konektivita: Bluetooth, NFC 
  Reproduktory:  stereo - 2 x 2.5 Watt - aktívne 
  Zabudovaný dekodér: aptX 
  Nabíjanie: cez USB 
  Batéria: zabudovaná, vymeniteľná, lithium Ion 

  Obsah balenia

  Prenosný reproduktor Bluetooth Dell
  Nabíjací kábel microUSB
  3,5mm signálny kábel
  Dokumentácia

  Videá

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.