Redukcie, káble & adaptéry

  DELL adaptér DisplayPort (M) na VGA (F) Zväčšiť

  DELL adaptér DisplayPort (M) na VGA (F)

  DELL DELL

  470-ABEL

  Nové

  DELL adaptér DisplayPort (M) na VGA (F)

  Viac detailov

  23,50 €

  s DPH
  19,58 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  Adaptér konvertuje DisplayPort na VGA
  Tento všestranný adaptér Dell DisplayPort – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z ľubovoľného prenosného alebo stolného počítača s videovýstupom DisplayPort (DP) na širokej škále zobrazovacích zariadení, od monitorov po projektory, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. 
  Tento používateľsky príjemný adaptér je kompatibilný so špecifikáciami DisplayPort, verzia 1.1a, podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 x 1 200 a je zárukou kvalitného zobrazenia. 

  Videoadaptér zabezpečuje možnosti pripojenia
  Tento videoadaptér umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo stolného počítača na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. 
  Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom DP, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. 
  Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci. 

  Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
  Adaptér Dell DisplayPort – VGA podporuje video s rozlíšením až 1 920 x 1 200, vďaka čomu je ideálny pre náročné prezentácie a zložitú grafiku.
  Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
  Tento adaptér typu Plug-and-Play má rozmery iba 17,8 x 1,3 cm (H x V), preto sa ľahko používa a prenáša a je ideálny pre improvizované prezentácie alebo pre sledovanie filmov s priateľmi. 
  Adaptér je na jednom konci vybavený konektorom DisplayPort, zatiaľ čo na druhom konci má 15-kolíkový konektor HD15 VGA, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA.
  Adaptér je kompatibilný so špecifikáciou DisplayPort
  Adaptér je kompatibilný s verziou 1.1a špecifikácie DisplayPort, vďaka čomu zabezpečuje skutočnú kvalitu signálu DP pri konverzii a zobrazení videoobsahu. 
  Špecifikácie DisplayPort 1.1a umožňujú používať dlhší kábel medzi zdrojom a displejom bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu. 

  Informácie o záruke
  Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell DisplayPort – VGA na ochranu vo forme 1-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 1-ročnej služby rozšírenej výmeny2.
  1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe.
  2 Služba rozšírenej výmeny: náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky.
  Obsah balenia
  Adaptér Dell DisplayPort – VGA. 

  Soucástka výrobce : 52MJC
  Soucástka Dell : 470-ABEL

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.