DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)
DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)
DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)
DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)

DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)

DELL Adapter DisplayPort na DVI (single link)

470-ABEO
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
14,99 €
S DPH
12,49 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

Adaptér konvertuje DisplayPort na DVI (jednolinkový)
Adaptér Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový) umožňuje zobraziť videoobsah z ľubovoľného prenosného počítača alebo stolného počítača s videovýstupom DisplayPort (DP) na širokej škále zobrazovacích zariadení, od monitorov po projektory, ktoré sú kompatibilné s rozhraním DVI (jednolinkové). Tento používateľsky príjemný adaptér je kompatibilný so špecifikáciami DisplayPort, verzia 1.1a, podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 x 1 200 a je zárukou kvalitného zobrazenia. 
Videoadaptér zabezpečuje možnosti pripojenia
Tento videoadaptér umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného alebo stolného počítača na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom DVI (jednolinkový). Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom DP, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci. 
Fotografia adaptéra Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový) Zobraziť väčšie. 
Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový) podporuje video s rozlíšením až 1 920 x 1 200, vďaka čomu je ideálny pre náročné prezentácie a zložitú grafiku. 
Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
Tento adaptér typu Plug-and-Play má rozmery iba 20,3 x 4,3 x 1,3 cm (H x Š x V), preto sa ľahko používa a prenáša a je ideálny pre improvizované prezentácie alebo pre sledovanie filmov s priateľmi. Adaptér je na jednom konci vybavený konektorom DisplayPort, zatiaľ čo na druhom konci má 24-kolíkový digitálny konektor DVI, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním DVI. 

Adaptér je kompatibilný so špecifikáciou DisplayPort
Adaptér je kompatibilný s verziou 1.1a špecifikácie DisplayPort, vďaka čomu zabezpečuje skutočnú kvalitu signálu DP pri konverzii a zobrazení videoobsahu. Špecifikácie DisplayPort 1.1a umožňujú používať dlhší kábel medzi zdrojom a displejom bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu. 
Informácie o záruke
Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový) na ochranu vo forme 1-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 1-ročnej služby rozšírenej výmeny2.
1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe.  
2 Služba rozšírenej výmeny: náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky. 

Obsah balenia
Adaptér Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový). 

Prehlad
Adaptér Dell DisplayPort – DVI (jednolinkový) umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo stolného počítača na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom DVI (jednolinkový). Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 920 x 1 200 a je zárukou kvalitného zobrazenia. Pomocou tohto adaptéra si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, môžete zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci.

Soucástka výrobce : JFJ2J
Soucástka Dell : 470-ABEO

Soucástka výrobce : 8K5HD
Soucástka Dell : 470-AANH 
(old 470-10983, 492-10441)

Redukcie, káble & adaptéry.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.