Redukcie, káble & adaptéry

  Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F) Zväčšiť

  Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

  DELL DELL

  492-11682

  Nové

  Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

  Viac detailov

  40,00 €

  s DPH
  33,33 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 4 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 4 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,20 €.

  Technické údaje

  Adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p a je zárukou kvalitného zobrazenia. Pomocou tohto adaptéra Dell HDMI – VGA s tenkým a kompaktným dizajnom si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, môžete zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci.

  Funkcie a výhody
  Adaptér konvertuje HDMI na VGA
  Tento všestranný adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z ľubovoľného prenosného počítača alebo tabletu s videovýstupom HDMI na širokej škále zobrazovacích zariadení, od monitorov po projektory, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p, má tenký a kompaktný dizajn a je zárukou kvalitného zobrazenia. 
  Videoadaptér zabezpečuje možnosti pripojenia
  Tento videoadaptér umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom HDMI, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci. 

  Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
  Adaptér Dell HDMI – VGA podporuje rozlíšenie videa až 1 080p, ktoré je zárukou pôsobivého vizuálneho zážitku, a dokáže zlepšiť prezentácie a zobrazovať zložitú grafiku. 
  Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
  Tento adaptér typu Plug-and-Play má rozmery iba 17,5 x 3,3 x 1,3 cm (H x Š x V), preto sa ľahko používa a prenáša a je ideálny pre improvizované prezentácie alebo pre sledovanie filmov s priateľmi. Adaptér je na jednom konci vybavený 19-kolíkovým konektorom HDMI, zatiaľ čo na druhom konci má 15-kolíkový konektor HD15 VGA, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. 

  Informácie o záruke
  Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell HDMI – VGA na ochranu vo forme 3-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 3-ročnej služby rozšírenej výmeny2.

  1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe. 
  2 Služba rozšírenej výmeny: náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky. 

  Obsah balenia
  Adaptér Dell HDMI – VGA. 


  Soucástka výrobce : 1NHPC
  Soucástka Dell : 492-11682

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.