Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

492-11682
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
40,00 €
S DPH
33,33 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p a je zárukou kvalitného zobrazenia. Pomocou tohto adaptéra Dell HDMI – VGA s tenkým a kompaktným dizajnom si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, môžete zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci.

Funkcie a výhody
Adaptér konvertuje HDMI na VGA
Tento všestranný adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z ľubovoľného prenosného počítača alebo tabletu s videovýstupom HDMI na širokej škále zobrazovacích zariadení, od monitorov po projektory, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p, má tenký a kompaktný dizajn a je zárukou kvalitného zobrazenia. 
Videoadaptér zabezpečuje možnosti pripojenia
Tento videoadaptér umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom HDMI, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci. 

Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell HDMI – VGA podporuje rozlíšenie videa až 1 080p, ktoré je zárukou pôsobivého vizuálneho zážitku, a dokáže zlepšiť prezentácie a zobrazovať zložitú grafiku. 
Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
Tento adaptér typu Plug-and-Play má rozmery iba 17,5 x 3,3 x 1,3 cm (H x Š x V), preto sa ľahko používa a prenáša a je ideálny pre improvizované prezentácie alebo pre sledovanie filmov s priateľmi. Adaptér je na jednom konci vybavený 19-kolíkovým konektorom HDMI, zatiaľ čo na druhom konci má 15-kolíkový konektor HD15 VGA, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. 

Informácie o záruke
Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell HDMI – VGA na ochranu vo forme 3-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 3-ročnej služby rozšírenej výmeny2.

1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe. 
2 Služba rozšírenej výmeny: náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky. 

Obsah balenia
Adaptér Dell HDMI – VGA. 


Soucástka výrobce : 1NHPC
Soucástka Dell : 492-11682

Redukcie, káble & adaptéry.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.