Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

492-11682
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
40,00 €
S DPH
33,33 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Dell adaptér HDMI (M) na VGA (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p a je zárukou kvalitného zobrazenia. Pomocou tohto adaptéra Dell HDMI – VGA s tenkým a kompaktným dizajnom si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, môžete zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci.

Funkcie a výhody
Adaptér konvertuje HDMI na VGA
Tento všestranný adaptér Dell HDMI – VGA umožňuje zobraziť videoobsah z ľubovoľného prenosného počítača alebo tabletu s videovýstupom HDMI na širokej škále zobrazovacích zariadení, od monitorov po projektory, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. Tento používateľsky príjemný adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1 080p, má tenký a kompaktný dizajn a je zárukou kvalitného zobrazenia. 
Videoadaptér zabezpečuje možnosti pripojenia
Tento videoadaptér umožňuje zobraziť videoobsah z prenosného počítača alebo tabletu na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom HDMI, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci. 

Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell HDMI – VGA podporuje rozlíšenie videa až 1 080p, ktoré je zárukou pôsobivého vizuálneho zážitku, a dokáže zlepšiť prezentácie a zobrazovať zložitú grafiku. 
Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
Tento adaptér typu Plug-and-Play má rozmery iba 17,5 x 3,3 x 1,3 cm (H x Š x V), preto sa ľahko používa a prenáša a je ideálny pre improvizované prezentácie alebo pre sledovanie filmov s priateľmi. Adaptér je na jednom konci vybavený 19-kolíkovým konektorom HDMI, zatiaľ čo na druhom konci má 15-kolíkový konektor HD15 VGA, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. 

Informácie o záruke
Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell HDMI – VGA na ochranu vo forme 3-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 3-ročnej služby rozšírenej výmeny2.

1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe. 
2 Služba rozšírenej výmeny: náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky. 

Obsah balenia
Adaptér Dell HDMI – VGA. 


Soucástka výrobce : 1NHPC
Soucástka Dell : 492-11682

Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania