Redukcie, káble & adaptéry

  Dell adaptér Micro USB pre nabíjanie a prenos dát Zväčšiť

  Dell adaptér Micro USB pre nabíjanie a prenos dát

  470-ABES

  Nové

  Dell adaptér Micro USB pre nabíjanie a prenos dát

  Viac detailov

  28,00 €

  s DPH
  23,33 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  Adaptér Dell microUSB pre nabíjanie a prenosy dát bol navrhnutý tak, aby užívateľom tabletov Dell Venue poskytoval jednoduché rozšírenie portov - pridáva ďalší port USB plnej veľkosti a súčasne nabíja zariadenie cez konektor microUSB.

  Umožňuje jednoduché pripájanie základných periférnych zariadení, napríklad externých pevných diskov, a súčasne nabíjanie tabletu Venue napájacím káblom Venue *. Mobilné odborníci si tento malý kompaktný adaptér obľúbia, pretože ho možno ľahko uložiť do vrecka alebo do kabelky a vziať so sebou na cesty. Pomáha zachovávať produktivitu prakticky kdekoľvek. Adaptér stačí zasunúť do portu miniUSB v tablete Venue. Poskytuje 2 vstupné porty: port miniUSB a port USB plnej veľkosti.

  * Nabíjací kábel nie je súčasťou dodávky.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.