Redukcie, káble & adaptéry

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na DVI (F) Zväčšiť

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

  DELL DELL

  470-13628

  Nové

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na DVI (F)

  Viac detailov

  23,99 €

  s DPH
  19,99 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  Prehľad
  Adaptér zodpovedá špecifikácii DisplayPort verzia 1.1a prináša pravú kvalitu úpravy a zobrazovanie videa DisplayPort. Špecifikácia DisplayPort 1.1a umožňuje, aby medzi zdrojom a zobrazovacím zariadením videa bola dlhšiu vzdialenosť, bez toho by to znížilo kvalitu obrazu.

  Funkcie a výhody
  Adaptér prevádza signály konektora Mini DisplayPort na DVI
  Adaptér Dell Mini DisplayPort na DVI (jednoduchý) umožňuje prehrávanie videa z ľubovoľného stolového počítača alebo notebooku s videovýstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch s konektorom DVI-D. Spĺňa špecifikácie rozhraní DisplayPort verzia 1.1a podporuje maximálne rozlíšenie obrazu 1 920 × 1 200 pixlov. Tento univerzálny adaptér zabezpečuje kvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov po projektory.

  Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
  Tento adaptér umožňuje zobrazovať videozábery z počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektora alebo televízore HDTV so vstupom DVI-D. Ak má vaše zariadenie výstup DisplayPort, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Vďaka nemu si môžete užívať filmov na domácom projektore, urobiť zo stolného počítača rozšírenú pracovnej stanici alebo v škole aj v práci predstavovať prezentácie.

  Užívajte si krištáľovo čistého videá
  Adaptér Dell Mini DisplayPort na DVI (jednoduchý) podporuje rozlíšenie až 1 920 × 1 200 pixlov a ponúka ostrý a živý obraz.

  Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
  Tento adaptér Plug and Play s rozmermi 8 × 2 × 1 palca (D x Š x V) je dosť malý na to, aby ste ho mali stále po ruke pre náhle prezentácie pre klientov i filmové noci s priateľmi. Adaptér je vybavený 20vývodovým konektorom Mini DisplayPort na jednej strane a 24vývodovým digitálnym konektorom DVI na druhé, v štandardnom prevedení pre širokú škálu monitorov, projektorov aj televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním DVI-D.

  Kompatibilita
  Tento produkt je kompatibilný s nasledujúcimi systémami: 
  Latitude 3340
  Latitude E7240
  Latitude E7440
  Precision M3800
  XPS 12
  XPS 12 MLK
  XPS 13
  XPS 15 (9530) 

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.