Redukcie, káble & adaptéry

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na VGA (F) Zväčšiť

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na VGA (F)

  DELL DELL

  470-13630

  Nové

  DELL Adaptér Mini DisplayPort (M) na VGA (F)

  Viac detailov

  27,00 €

  s DPH
  22,50 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  Zobrazenie obsahu z mobilných zariadení na veľkej obrazovke
  Tento adaptér umožňuje zobraziť videoobsah zo stolového alebo prenosného počítača na monitore, projektore alebo televízore HDTV vybavenom vstupom VGA. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom Mini DisplayPort, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Môžete si pomocou neho vychutnávať filmy na domácom projektore, zobraziť zrkadlový obraz pracovnej plochy a získať tak pracovnú stanicu s väčšou pracovnou plochu alebo zobrazovať prezentácie v škole či v práci.

  Vychutnávajte si krištáľovo čistý obraz
  Adaptér Mini DisplayPort – VGA od spoločnosti Dell podporuje rozlíšenie až 1 920 x 1 200 pixlov, vďaka čomu umožňuje zobraziť ostré video plné farieb. 

  Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti
  Vďaka svojim rozmerom 20,3 x 5,1 x 2,5 cm (D x Š x V) je tento adaptér typu Plug-and-Play dostatočne malý na to, aby ste ho mohli mať poruke vždy, keď budete chcieť usporiadať neplánovanú prezentáciu pre svojich klientov alebo filmový večer s priateľmi. Adaptér je na jednom konci vybavený 20-kolíkovým konektorom Mini DisplayPort, zatiaľ čo na druhom konci má 15-kolíkový konektor HDI5 VGA, takže ho možno používať s celým radom zobrazovacích monitorov, projektorov a televízorov HDTV, ktoré sú kompatibilné s rozhraním VGA. 
  Kompatibilita s rozhraním DisplayPort pre optimálnu kvalitu obrazu
  Adaptér je kompatibilný s verziou 1.1a špecifikácie DisplayPort, vďaka čomu zabezpečuje skutočnú kvalitu signálu DisplayPort pri konverzii a zobrazení videoobsahu. Špecifikácie DisplayPort 1.1a umožňujú používať dlhší kábel medzi zdrojom a displejom bez toho, aby sa znížila kvalita obrazu. 
  Informácie o záruke
  Nakupujte s istotou a spoľahnite sa pri nákupe adaptéra Dell Mini DisplayPort – VGA na ochranu vo forme 3-ročnej obmedzenej záruky na hardvér1 od spoločnosti Dell a 3-ročnej služby rozšírenej výmeny2. 

  Obsah balenia
  Adaptér Dell Mini DisplayPort – VGA. 
  1 Na uplatnenie záruky sa vyžaduje platný doklad o nákupe. Ak chcete získať kópiu obmedzenej záruky na hardvér, napíšte na adresu Dell USA LP, Attn: Warranties, One Dell Way, Round Rock, TX 78682, USA alebo navštívte webovú adresu dell.com/warranty. 
  2 Služba rozšírenej výmeny: Náhradný diel alebo celý produkt sa v prípade potreby odosiela po dokončení telefonickej alebo internetovej diagnostiky. 

  Prehľad
  Adaptér na konverziu rozhrania Mini DisplayPort na rozhranie VGA
  Pomocou adaptéra Mini DisplayPort – VGA od spoločnosti Dell možno zobraziť videoobsah z ľubovoľného stolového alebo prenosného počítača vybaveného videovýstupom Mini DisplayPort na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním VGA. Tento flexibilný adaptér, ktorý je kompatibilný s verziou 1.1a špecifikácie DisplayPort a podporuje maximálne rozlíšenie 1 920 x 1 200 pixlov, zabezpečuje kvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory. 

  (Dell PNKVT Mini Display Port to VGA Adapter DAYBNBC084)
  Soucástka výrobce : RG14P
  Soucástka Dell : 470-13630 

  Kompatibilita
  Tento produkt je kompatibilný s nasledujúcimi systémami: 
  Latitude 3340
  Latitude E7240
  Latitude E7440
  Precision M3800
  XPS 12
  XPS 12 MLK
  XPS 13
  XPS 15 (9530) 

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.