Dell adaptér USB 3.0 na Ethernet
Dell adaptér USB 3.0 na Ethernet
Dell adaptér USB 3.0 na Ethernet
Dell adaptér USB 3.0 na Ethernet

Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet

A-470-ABBT
Na sklade
29,08 €
S DPH
24,23 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet

Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet umožňuje pridať do počítača ethernetový port cez existujúci port USB. Adaptér podporuje prenosové rýchlosti až do gigabitového Ethernetu, čo umožňuje rýchlejšie streamovanie webového obsahu, či už ide o správy alebo živé športové prenosy, alebo streamovanie rozhlasových a zábavných stránok s vašimi obľúbenými televíznymi programami a filmami. Adaptér obsahuje vstavaný ovládač na jednoduchú inštaláciu a eliminuje potrebu inštalácie ovládačov z disku CD alebo sťahovania z iného zdroja.

Funkcie a výhody
Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet umožňuje pridať do počítača ethernetový port cez existujúci port USB na rýchlejšie streamovanie a vytváranie sietí. Adaptér je praktickým doplnkom pre používateľov, ktorí chcú rozšíriť alebo pridať sieť. Umožňuje vytvoriť nové pripojenie alebo sa pripojiť k inej sieti bez potreby smerovača alebo prepínača.

Ethernetový adaptér umožňuje pripojenie
Tento jednoduchý, inovatívny ethernetový adaptér od spoločnosti Dell umožňuje rozšíriť šírku pásma vášho zariadenia vytvorením nového pripojenia k internetu. Ak má vaše zariadenie port USB, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémový prenos. A čo je najlepšie, nevyžaduje si výmenu ani pridanie novej sieťovej karty. Môžete ho použiť na pripojenie k inej sieti, pripojenie k iným počítačom a rýchlejšie sledovanie videa a iného streamovaného obsahu.

Zabezpečuje rýchle streamovanie a sťahovanie
Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet podporuje prenosové rýchlosti až gigabitového Ethernetu, čo vám umožní rýchlejšie streamovať obsah z webu, či už ide o správy alebo živé športové prenosy alebo streamovanie rozhlasových a zábavných stránok s obľúbenými televíznymi programami a filmami.

Obsahuje vstavaný ovládač na jednoduchú inštaláciu
Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet obsahuje vstavaný ovládač na jednoduchú inštaláciu, čím odpadá potreba inštalovať ovládače z disku CD alebo sťahovať z iného zdroja. Adaptér šetrí čas tým, že vás pri prvom pripojení automaticky vyzve na inštaláciu ovládača.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento ľahký adaptér s rozmermi 6 × 0,8 × 0,6 palca (d × š × v) sa ľahko používa a je vždy po ruke. Adaptér je vybavený konektorom USB A na jednej strane a konektorom RJ-45 na druhej strane, čo je štandardný dizajn na prácu s rôznymi kompatibilnými zariadeniami.
Farba
Černá
Čierna
RJ-45 (F)
1
USB typu A (M)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Verzia dátového rozhrania
USB 3.0
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania