Dell Baterie 3-cell 38W HR LI-ON pro Latitude 3100,3150,3160,E5250,E5450,E5550

Dell 3-článková 38W HR LI-ON batéria pre Latitude 3100,3150,3160,E5250,E5450,E5550

A-451-BBLJ
Na sklade
109,06 €
S DPH
90,88 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj notebook touto 3-článkovou lítium-iónovou batériou Dell™. Batéria s kapacitou až 38 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Vlastnosti
* Kapacita 38 Wh
* Spoľahlivé napájanie pre výkon, ktorý potrebujete

Kvalita
* Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
* Priebežný proces kvalifikácie zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v
počítačoch Dell
* Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér svojho počítača

Technická podpora
* Akékoľvek otázky týkajúce sa aktualizácie na certifikované diely Dell vám zodpovie náš skúsený personál technickej podpory
* Spoločnosť Dell nepodporuje diely zakúpené z iných zdrojov

Kompatibilita
Pred objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s originálnym článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.
* Dell Latitude 3100
* Dell Latitude 3150
* Dell Latitude 3160
* Dell Latitude E5250
* Dell Latitude E5450
* Dell Latitude E5550
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania